قیمت Render Token (RNDR) یک منطقه افقی مهم را بازیابی کرده و به بالاترین سطح سالانه رسیده است.

در حالی که تعداد موج از افزایش مداوم پشتیبانی می کند، همچنین نشان می دهد که یک بالا در نزدیکی است.

قیمت توکن رندر سطح کلیدی را پس می گیرد و در سال جدید به بالاترین سطح می رسد

قیمت RNDR از ابتدای سال به سمت بالا حرکت کرده است. قیمت در پایان ماه آوریل به بالای منطقه مقاومت افقی 2.10 دلار رسید. با این حال، به جای تایید اعتبار آن به عنوان پشتیبانی، قیمت در 8 می به زیر آن سقوط کرد.

این کاهش با یک واگرایی نزولی در RSI (خط سبز) انجام شد. واگرایی نزولی زمانی رخ می دهد که افزایش مومنتوم با افزایش قیمت همراه نباشد و اغلب منجر به معکوس شدن روند نزولی می شود.

با استفاده از RSI به عنوان یک شاخص حرکت، معامله گران می توانند تعیین کنند که آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و تصمیم بگیرند که آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است.

نمودار روزانه RNDR/USDT. منبع: TradingView

علیرغم افت اولیه، قیمت RNDR از 11 می افزایش یافته است و منطقه 2.10 دلاری را در این فرآیند به دست آورده است. در این مدت، RSI از خط روند واگرایی نزولی خود خارج شد.

هر دوی اینها نشانه های صعودی در نظر گرفته می شوند که اغلب منجر به حرکت های صعودی می شوند. پس از اینکه RNDR جایگاه خود را دوباره به دست آورد، در 20 می به بالاترین قیمت سالانه 2.42 دلار رسید.

RNDR Price Prediction: Wave Count Predicts Top

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی 12 ساعته یک پیش‌بینی صعودی قیمت RNDR را ارائه می‌دهد، که بیشتر به دلیل تعداد موج است. با این حال، همچنین نشان می دهد که ممکن است به زودی به اوج برسد.

از اوایل ماه مارس، RNDR در یک حرکت صعودی پنج موجی (سیاه) فرو رفته است. اگر چنین است، در حال حاضر در موج پنجم و پایانی این افزایش قرار دارد.

محتمل ترین هدف برای بالای حرکت 3.30 دلار است. این باعث می شود که موج پنج به طول موج یک و سه ترکیب شود. علاوه بر این، سطح با مقاومت طولانی مدت از بازه زمانی روزانه همزمان است.

پیش‌بینی قیمت توکن رندر (RNDR).
نمودار 12 ساعته RNDR/USDT. منبع: TradingView

علی‌رغم این پیش‌بینی صعودی قیمت RNDR، افت به زیر سطح پایین محلی 2.26 دلار (خط قرمز) به این معنی است که سطح بالایی در حال ورود است و اصلاح آغاز شده است.

در این صورت، قیمت ممکن است به منطقه پشتیبانی 1.65 دلار سقوط کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست افزایش قیمت توکن رندر (RNDR) در حین افت بازار کریپتو: این دلیل است که اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *