HEX PulseChain به شبکه اصلی راه‌اندازی شده است، اما نه بدون چند مشکل. شکایات در مورد هزینه های شبکه و افزایش قیمت توکن HEX از جمله آنهاست.

در 14 می، HEX PulseChain به عنوان هارد فورک اتریوم فعال شد. این پروژه بخشی از اکوسیستم HEX ریچارد هارت، حامی کریپتو بحث برانگیز است.

افزایش هزینه های PulseChain

PulseChain به عنوان یکی دیگر از «قاتل اتریوم» به دلیل توان عملیاتی بالا و سیستم کارمزد پایین آن معرفی شده است. با این حال، با افزایش مشکلات، مقدار کمی از آن در روز پرتاب مشهود بود.

در 14 می، اریک وال تصاویری از برخی از مشکلاتی که کاربران با PulseChain با آن مواجه بودند را در توییتر منتشر کرد.

او می‌گوید: «PulseChain با کپی کردن اتریوم بدون لایه ۲، ۱ میلیارد دلار برای کاهش هزینه‌های اتریوم جمع‌آوری کرد.» گفت.

هزینه گاز شبکه به دلیل تقاضا در روز راه اندازی به شدت افزایش یافت. حساب FreePulse در توییتی نوشت: «برداشت‌ها برای راه‌اندازی صحیح شیر آب بسیار گران هستند.»

وال اظهار داشت: «اگر PLS را به مبلغی که مردم برای آن در ICO پرداخت کرده اند، قیمت گذاری کنید، اگر هزینه آن 100 دلار باشد، مردم اسکرین شات هایی را ارسال می کنند.

او توضیح داد که ارتقاء بعدی اتریوم، EIP-4844، مزایای مقیاس‌پذیری فوق‌العاده‌ای را برای شبکه‌های لایه ۲ اتریوم فراهم می‌کند و افزود:

PulseChain برای به روز ماندن این ارتقاها را کپی می کند، اما از آنجایی که PulseChain از لایه 2 استفاده نمی کند، هیچ ارتقای مقیاس پذیری وجود نخواهد داشت. فقط کد پیچیده تر.”

ریچارد هارت گفت هزینه‌های بنزین طبق برنامه کار می‌کرد، “اگر شخص دیگری بخواهد بیشتر از شما برای ورود به بلوک بپردازد، او وارد می‌شود و شما نمی‌کنید.”

همچنین مشکلاتی در اتصال PulseChain به HEX وجود داشت که برخی از کاربران خطاهایی را گزارش کردند. Heart به سادگی پیشنهاد حذف و نصب مجدد MetaMask یا استفاده از یک مرورگر دیگر را داد.

خطاهای HEX PulseChain | توییتر/@RichardHeartWin

کاربران همچنین پیام های خطا و مشکلات خود را در این سایت ارسال می کردند Reddit.

PulseChain از اتریوم در تلاشی برای کاهش هزینه های بالای تراکنش جدا شد. با این حال، اگر روز اول چیزی باشد، در آن کار به طرز بدی شکست خورده است.

علاوه بر این، PulseChain استانداردهای توکن ERC-20 را با PRC-20 و توکن بومی خود PLS جایگزین می کند. پرتاب و ایردراپ PLS اخیراً به شدت در توییتر تبلیغ شده است که منجر به افزایش علاقه شده است.

پروژه Heart’s HEX اغلب به عنوان یک طرح پونزی برچسب گذاری شده است و قیمت توکن ها 94٪ از بالاترین قیمت خود کاهش یافته است.

قیمت HEX شیرجه می زند

قیمت HEX طی پنج روز گذشته به 60 درصد کاهش یافته است. در 11 می، این توکن با قیمت 0.08 دلار معامله می شد، اما امروز به 0.03 دلار کاهش یافته است.

قیمت HEX به USD 1W |  BeInCrypto
قیمت HEX به USD 1W | BeInCrypto

در سپتامبر 2021، HEX به اوج قیمت 0.51 دلار رسید، اما از آن زمان تا کنون به آن سطح نزدیک نشده است. PLS هنوز در هیچ یک از پلتفرم‌های تحلیلی فهرست نشده است.

The post راه اندازی HEX PulseChain برای شروع راکی ​​با افزایش هزینه های گاز و کاهش قیمت توکن اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *