گرینلند، یک توسعه دهنده املاک و مستغلات دولتی چین، برای مجوز تجارت دارایی های مجازی در هنگ کنگ درخواست خواهد داد. این برنامه زمانی ارائه می شود که هنگ کنگ در حال افزایش مقررات است.

بر اساس گزارش ها، گرینلند دولتی چین که یک توسعه دهنده املاک و مستغلات است، برای مجوز تجارت دارایی های مجازی در هنگ کنگ درخواست خواهد کرد. به طور خاص، واحد فین‌تک گرینلند برای دریافت مجوز اقدام خواهد کرد. دولت شهرداری شانگهای 46.4 درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارد.

این اولین نهاد دولتی است که برای مجوز دارایی های دیجیتال در هنگ کنگ درخواست می دهد. بانک های چینی قبلاً برای ارائه خدمات به شرکت های رمزنگاری در منطقه آماده شده اند. جیمز گنگ جینگ، مدیر عامل گروه فناوری مالی گرینلند، در مورد توسعه گفت:

ما می خواهیم تجارت مالی دیجیتال خود را در هنگ کنگ به عنوان دروازه خود به جهان گسترش دهیم. از آنجایی که هنگ کنگ در حال راه اندازی یک رژیم نظارتی جدید برای پلتفرم های تجارت دارایی مجازی است، زمان مناسبی برای گرینلند برای ورود به این تجارت در هنگ کنگ است.

هنگ‌کنگ در ماه‌های اخیر فعالیت‌های خود را چه از نظر عرضه‌های واقعی و چه از نظر مقررات، در فضای کریپتو افزایش داده است. قوانین جدیدی اعمال شده است و احتمالاً به زودی قوانین بیشتری ارائه خواهد شد.

مقامات چینی بازار NFT را سرکوب کردند

در همین حال، سرزمین اصلی چین به سرکوب خود در بازار کریپتو ادامه داده است. اخیراً، دادستان‌ها در مورد “شبه نوآوری” در بازار NFT.

جدول زمانی مرتبط با رمزنگاری چین: Investopedia

این دادستان ها مکانیک هایی مانند ایردراپ، پاداش، جعبه های کور و فروش محدود را هدف قرار می دهند. آنها معتقدند که این می تواند منجر به طرح های هرمی شود که قیمت NFT ها را افزایش می دهد. این اقدام دیگری است که توسط مقامات چینی انجام شده است، که مایل نیستند به بازار کریپتو اجازه دهند آنطور که هست شکوفا شود.

پیشرفت هنگ کنگ با مقررات رمزنگاری

هنگ‌کنگ رویکرد مهربان‌تری را برای مقررات اتخاذ می‌کند و فرآیند صدور مجوز از اول ژوئن اجرایی می‌شود.

مقامات منطقه همچنین تا حدی پیش رفته اند که به بانک ها تاکید کرده اند که منعی برای ارائه خدمات به شرکت های رمزنگاری وجود ندارد. هنگ کنگ قصد دارد وضعیت هاب مالی خود را با ارزهای دیجیتال احیا کند و به ویژه بر وب3 تأکید دارد. حتی رئیس امور مالی گفته است که اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در وب 3 است.

The post هنگ کنگ گرینلند دولتی چین را برای تجارت ارزهای دیجیتال و NFT جذب می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *