هنگ کنگ در کمتر از یک ماه آینده درهای خود را به روی شرکت های رمزنگاری باز خواهد کرد. با این حال، رگولاتورهای مالی به آنها هشدار داده اند که انتظار یک سواری آسان را نداشته باشند.

در 9 ماه مه، ادی یو، مدیر اجرایی اداره پولی هنگ کنگ، گفت که مقررات “سخت خواهند بود”.

او این هفته در اجلاس ثروت آسیایی بلومبرگ گفت که شرکت‌های رمزنگاری استقبال می‌کنند، اما نباید انتظار داشته باشند که کارها آسان باشد.

ما به آنها اجازه می دهیم اکوسیستم را در اینجا ایجاد کنند و این در واقع هیجان زیادی را به همراه دارد. اما این به معنای تنظیم سبک لمسی نیست.»

هنگ کنگ قرار است در 1 ژوئن یک رژیم مجوز جدید را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی های مجازی آغاز کند. علاوه بر این، این کشور قصد دارد به سرمایه گذاران خرد اجازه دهد تا دارایی های رمزنگاری عمده را معامله کنند. با این حال، به دلیل سرکوب ارزهای دیجیتال پکن، این فرصت برای معامله گران سرزمین اصلی چین روی میز نخواهد بود.

هنگ کنگ از شرکت های رمزنگاری استقبال می کند

بله اضافه راهنمایی های بیشتری برای بانک ها در زمینه خدمات رسانی به مشتریان رمزنگاری در دست اقدام است. وی گفت: کمیسیون اوراق بهادار و آتی (SFC) به زودی نتایج مذاکرات خود را در زمینه مشارکت سرمایه گذاران خرد اعلام خواهد کرد.

تحت رژیم نظارتی جدید، مجوزها برای پلتفرم‌های دارایی‌های کریپتو صادر می‌شود. علاوه بر این، انتظار می رود یک رژیم مجوز اجباری برای استیبل کوین ها در سال آینده اجرا شود.

حفاظ های کریپتو هنگ کنگ در چند سال اخیر بسیار محکم بوده اند. یوئه گفت، با این حال، اکنون آنها به یک “سطح معقول و پایدار” کاهش یافته اند. با این وجود، آنها اجازه تکرار هیچ رویدادی از نوع FTX را در شهر نخواهند داد.

منتقدان اظهار داشته اند که به دلیل الزامات سختگیرانه، دریافت مجوز ارائه دهنده دارایی مجازی در هنگ کنگ سخت تر از جاهای دیگر خواهد بود.

توکن هایی که می توانند برای تجارت در هنگ کنگ فهرست شوند، بسیار مورد بررسی قرار خواهد گرفت. علاوه بر بررسی عرضه، تقاضا و نقدینگی، بررسی پیشینه ناشران و توسعه دهندگان نیز باید انجام شود.

بازارسازی مجاز نخواهد بود و صرافی های رمزنگاری باید به طور کامل بیمه شوند تا هر گونه خطر یا ضرر احتمالی را پوشش دهند.

عمو سام هنوز در معکوس

در همین حال، در سراسر اقیانوس آرام در ایالات متحده، وضعیت برای شرکت های رمزنگاری از بد به بدتر می شود.

Bittrex به آخرین قربانی جنگ با ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. در 8 می، صرافی رمزارز برای محافظت از ورشکستگی فصل 11 درخواست داد.

این اقدام در حالی صورت می‌گیرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار حملات اجرایی خود را به تقریباً تمام صرافی‌های ارز دیجیتال در کشور افزایش داده است.

The post تنظیم‌کننده‌های رمزارز هنگ‌کنگ هشدار می‌دهند که جاده‌های پیش رو آسان نخواهد بود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *