کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ (SFC) شرکت‌هایی را که قصد دارند محصولات رمزنگاری خرده‌فروشی را به صورت محلی ارائه دهند ملزم می‌کنند تا از مقررات نگهداری دارایی و جداسازی پیروی کنند..

این آژانس پس از رایزنی اخیر، مقررات جدید را اعلام کرد.

سرمایه گذاران خرده فروشی هنگ کنگ نمی توانند استیبل کوین ها را نگه دارند

متقاضیان اولیه مجوز کریپتو فقط می‌توانند Chainlink، Cardano، Polygon، Avalanche، Solana، Bitcoin، Ethereum، Bitcoin Cash، Litecoin و Polkadot را فهرست کنند. این سکه ها در حداقل دو شاخص اصلی رمزنگاری از Galaxy، Bitwise، WisdomTree، 21Shares و Nasdaq ظاهر می شوند.

دارندگان مجوز نمی توانند دارایی های رمزنگاری خاص را تبلیغ کنند یا در تجارت اختصاصی یا وام دهی شرکت کنند. آنها همچنین باید اقداماتی را برای جلوگیری از پولشویی و تامین مالی تروریسم به کار گیرند.

مقررات تصویب شده تا زمانی که SFC مقررات جدید را ارائه نکند، معامله گران را از نگهداری استیبل کوین ها باز می دارد. سرمایه گذاران نمی توانند بازدهی مشابه مشتریان محصول Earn اکسچنج Gemini کسب کنند.

تا کنون، SFC هنوز برنامه های کاربردی را برای شرکت هایی که می خواهند تحت رژیم جدید قرار گیرند، نشان نداده است.

SFC خواهد شدروزنامهالزامات پلت فرم دارایی مجازی در تاریخ 25 می تا از اول ژوئن قابل اجرا خواهد بود.

مقررات SFC با وجود محدودیت ها مورد استقبال قرار گرفت

هنگ کنگ با اعلام آمادگی خود برای پذیرش مقررات کریپتو، به ویژه در بحبوحه عدم تمایل ایالات متحده به در نظر گرفتن یک چارچوب جدید، از صنعت کریپتو تمجیدها دریافت کرد.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، استدلال کرده است که قوانین محدودکننده بد بهتر از عدم وجود مقررات است. او همچنین از اجرای بدون قوانین مشخص انتقاد کرد.

خصومت چین با کریپتو باعث شده است که بسیاری از شرکت‌ها به هنگ کنگ فکر کنند، از جمله شرکت‌های تحقیقاتی Kaiko و صرافی ارز دیجیتال Bybit. بای بیت می خواهد هنگ کنگ را به پایگاه عملیات آسیایی خود تبدیل کند.

کامرون وینکلووس، کارآفرین آمریکایی ارزهای دیجیتال پیش بینی کرد مسابقه گاو نر بعدی در آسیا آغاز خواهد شد.

برایان آرمسترانگ، مدیر عامل بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده، Coinbase، هشدار داد ایالات متحده در میان تحولات نظارتی در اتحادیه اروپا، هنگ کنگ و بریتانیا عقب خواهد ماند

حجم معاملات هنگ کنگ در سال 2022 9.5 درصد رشد کرد | منبع: تحلیل زنجیره ای

با این حال، برخی از هیجانات اولیه در طول فرآیند مشورت کاهش یافت، که قانونگذاران منطقه آسیا را با احتیاط اشتباه کردند.

السیو کواگلینی از متولی HexTrust از الزامی انتقاد کرده است که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به دارنده مجوز باید دارایی های مشتری را در اختیار داشته باشد.

او استدلال کرد که دارایی های مشتری باید از یک مبادله جدا باشد. شرکت ها نیز دارند مورد سوال قرار گرفت هزینه مجوزها و اینکه آیا یک شرکت رمزنگاری می تواند به طور سودآور در منطقه آسیا فعالیت کند یا خیر.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست کسب‌وکارهای رمزارز هنگ‌کنگ باید از محدودیت‌های خفه‌کننده پیروی کنند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *