Cai Zhonghui، مسئول کمیسیون امنیت و آینده هنگ کنگ گفت که پروژه های DeFi باید تنظیم شوند. این مقام مسئول این اظهارات را در یک جشنواره وب 3 بیان کرد.

Cai Zhonghui، مسئول کمیسیون امنیت و آتی هنگ کنگ، پس از بیان اینکه پروژه های DeFi باید توسط مقامات تنظیم شوند، بخشی از شادی در صنعت کریپتو را از بین برد. Zhonghui این اظهارات را در جشنواره Web3 در هنگ کنگ بیان کرد و گفت که هم DeFi و هم خدمات معاملات خودکار نیاز به نظارت SFC دارند.

DEX ها برای مواجهه با چالش های صدور مجوز

وقتی صحبت از جزئیات می شود، ژونگهوی همچنین گفت که صرافی های غیرمتمرکز باید برای مجوزها درخواست دهند. این ممکن است مشکل ساز باشد، زیرا یک ساختار متمرکز واحد چنین مبادلاتی را اجرا نمی کند. برخی از صرافی ها قبلاً درخواست مجوز را آغاز کرده اند.

سیستم های غیرمتمرکز برای چنین فرآیندهایی مناسب نیستند. ماهیت آنها انجام چنین دستوراتی را دشوار می کند. این در مورد مجازات ها و مجازات ها نیز صدق می کند زیرا کسی وجود ندارد که پاسخگو باشد.

Zhonghui همچنین گفت که بسیاری از پروژه‌های DeFi غیرمتمرکز نیستند و در این موارد، تنها گروه کوچکی مسئول بیشتر توکن‌ها بودند. وو بلاک چین همچنین اظهار داشت که ژونگی خاطرنشان کرد که “SFC باید اظهارات سطحی خود را برای مطالعه محتوای اساسی نادیده بگیرد.”

را جشنواره وب 3 در حال حاضر در هنگ کنگ برگزار می شود و صنعت رو به رشد Web3 را ترویج می کند. در این جشنواره بیش از 300 سخنران و 80 پروژه حضور خواهند داشت.

علیرغم اظهارات، هنگ کنگ در مورد کریپتو داغ است

اظهارات Zhonghui به ویژه قابل توجه است، با توجه به اینکه هنگ کنگ در شش ماه گذشته به سمت کریپتو گرم شده است. این منطقه در تلاش است تا به یک هاب رمزنگاری تبدیل شود و گام های زیادی در این زمینه برداشته است.

مقامات منطقه همچنین قوانینی را برای پلتفرم هایی که در تجارت کریپتو شرکت می کنند پیشنهاد کرده اند. شاید مهم‌تر از همه، بانک‌های دولتی چین به شرکت‌های ارز دیجیتال در هنگ کنگ خدمات ارائه می‌دهند. از نظر وب 3، مدیر مالی هنگ کنگ معتقد است که اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در وب3 است.

آیا دیفای در هنگ کنگ کند می شود؟

با توجه به افزایش شدید علاقه به صنعت کریپتو، جالب است که ببینیم اظهارات Zhonghui چگونه برداشت خواهد شد. ثابت شده است که DeFi برای تنظیم کنندگان در سراسر جهان یک نقطه دردناک است. با این حال، مانع از رشد این بخش نشده است.

اگرچه دانستن قطعی آن دشوار است، پروژه‌های DeFi احتمالاً تا زمانی که قانون رسمی وارد عمل نشود به مسیر خود ادامه خواهند داد. در حال حاضر، به نظر می رسد که هنگ کنگ، درست مانند هر جای دیگر، بر تنظیم مقررات تمرکز کرده است، زیرا سرزمین اصلی چین نیز منطقه را زیر نظر دارد.

پست پس از پیشنهاد رسمی قانون SFC، جمعیت DeFi هنگ کنگ کاهش یافت اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *