پل چان، مدیر مالی هنگ کنگ، نسبت به Web3 خوشبین است و سقوط اخیر بازار را با حباب دات کام در اوایل دهه 2000 مقایسه می کند.

به گزارش ساوت چاینا مورنینگ پست مقالههنگ کنگ در حال آماده شدن برای نشست دو روزه اقتصاد دیجیتال از روز پنجشنبه است. قبل از کنفرانس، وزیر مالی، چان گفت که “زمان برای سرمایه گذاری شهر در اقتصاد دیجیتال Web3 فرا رسیده است.”

او همچنین توضیح داد که شرکت کنندگانی که از “ترکیدن حباب” جان سالم به در برده اند، می توانند بر نوآوری تمرکز کنند.

هنگ کنگ متعهد به تبدیل شدن به Crypto Hub است

بازار کریپتو به تدریج در تلاش است تا از رکود ناشی از چرخش فاجعه بار سال گذشته بهبود یابد. سقوط Terraform Labs، Celsius، Voyager و سقوط Three Arrow Capitals بازار نزولی سال گذشته را آغاز کرد.

با فروپاشی FTX و سرایت ناشی از آن در نوامبر 2022 تشدید شد.

چان معتقد است که اکوسیستم Web3 در شرایطی مشابه با انفجار حباب دات کام در آغاز قرن قرار دارد. بسیاری از شرکت هایی که دات کام به نام خود داشتند، سقوط کردند و از کار افتادند. اما تعداد کمی مانند آمازون و مایکروسافت که از سقوط جان سالم به در بردند، تبدیل به غول های فناوری اطلاعات امروزی شدند.

او می‌گوید: «بی‌ثباتی اخیر بازار دارایی‌های مجازی و فروپاشی برخی مبادلات دارایی‌های مجازی، آینده Web3 را با تردید مواجه کرده است، اما ما معتقدیم که این بهترین زمان برای ارتقای توسعه است.» در ژانویه، چان متعهد شد که هنگ کنگ را به یک مرکز منطقه ای ارزهای دیجیتال تبدیل کند.

جریان پول به اکوسیستم Web3 هنگ کنگ

پلتفرم معاملاتی رمزارز Bitget در هفته بلاک چین هنگ کنگ یک صندوق Web3 به ارزش 100 میلیون دلار اعلام کرد. هدف این صندوق “تقویت نگرش مثبت نسبت به اقتصاد ارزهای دیجیتال و حمایت از توسعه محیط وب 3” است.

در اواخر ماه مارس، یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در هنگ کنگ، ProDigital Futures، برنامه های خود را برای سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در سرمایه گذاری های کریپتو اعلام کرد.

همچنین، در بودجه فوریه، هنگ کنگ 50 میلیون دلار هنگ کنگ (6.4 میلیون دلار آمریکا) را برای سازماندهی کنفرانس های بین المللی و کارگاه های آموزشی جوانان برای توسعه Web3 اختصاص داد.

جاستین سان، بنیانگذار ترون، توییت کرد“تعهد #Web3 هنگ کنگ نشان می دهد که داشتن چشم انداز بلندمدت و پذیرش نوآوری، حتی در بازارهای نامشخص چقدر حیاتی است.”

در مورد پذیرش کریپتو در هنگ کنگ یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

رئیس امور مالی هنگ کنگ می گوید که اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در وب 3 است که اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *