صرافی های کریپتو Huobi، Binance و MEXC 678 میلیون دلار توکن صرافی بومی سوزانده اند. در همین حال، جاستین سان، مشاور Huobi، با گرمای تنظیم کننده های ایالات متحده مواجه است.

Huobi 296,989,226 HT یا ارزش 3.3 میلیون دلار را سوزاند که حدود 20 درصد از درآمد سه ماهه اول آن را در سال 2023 تشکیل می دهد، در حالی که رقیب MEXC حدود دو میلیون یا 4 میلیون دلار از توکن MX خود را سوزاند.

Huobi Burn درآمدهای در حال کاهش را نشان می دهد

MEXC 40 درصد از سود خود را برای بازخرید و سوزاندن MX در هر سه ماهه استفاده می کند تا عرضه در گردش توکن را در 100 میلیون نگه دارد.

صرافی‌های کریپتو با ارسال توکن‌های غیرقابل دسترس، به کاهش تورم توکن‌های اصلی خود کمک می‌کنند. وجوه ارسال شده به این آدرس ها را می توان از گردش یک توکن کم کرد.

پس از آخرین رایت Huobi، عرضه در گردش توکن HT آن 203.1 میلیون HT است. قیمت این دارایی در حال حاضر با 3.94 دلار معامله می شود که 90 درصد از بالاترین رکورد خود و 1 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

نمودار روزانه HT/USD | منبع: BeInCrypto

تبادل با تجربه کاهش 25 درصدی ارزش دلار از سه ماهه چهارم 2022 تا سه ماهه اول 2023 که نشان دهنده کاهش درآمد متناسب است.

به گفته جاستین سان، عضو هیئت مشاور Huobi Global، درآمد Huobi حدود 11٪ از درآمد سه ماهه اول گروه را تشکیل می دهد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده Sun را به ارائه اوراق بهادار ثبت نشده TRX و BitTorrent (BTT) متهم کرده است. این آژانس همچنین Sun را به دستکاری در بازار ثانویه TRX و پرداخت پول به افراد مشهور برای تبلیغ سکه‌ها بدون افشای غرامت متهم می‌کند. اگر سان در 14 روز به آدام بی. گوتلیب وکیل SEC پاسخ ندهد، دادگاه ایالات متحده یک حکم خلاصه صادر خواهد کرد.

اخیرا، بایننس 674 میلیون دلار از توکن BNB خود را به عنوان بخشی از برنامه سه ماهه Auto-Burn سوزاند. این صرافی، بزرگترین سوزاننده ارز دیجیتال لونا کلاسیک، تا مارس 2023، 28.95 میلیارد توکن را نیز سوزاند.

در ماه مه سال گذشته، لونا کلاسیک همراه با استیبل کوین TerraUSD، که اکنون Terra Classic نامیده می شود، سقوط کرد. تعداد LUNC سوخته حدود 53 میلیارد دلار است که در زمان انتشار تقریباً 6.7 میلیون دلار ارزش دارد. MEX دومین عامل بزرگ سوختگی LUNC است.

شرکت بلاک چین در مورد بحران نقدینگی احتمالی در Huobi هشدار می دهد

سقوط اخیر FTX بررسی دقیق توکن های بومی مبادلات را افزایش داد.

ترازنامه فاش شده متعلق به Alameda Research غلظت زیادی از توکن های FTT غیر مایع FTX را نشان داد. این توکن، از جمله موارد دیگر، به دارندگان تخفیف داد و ستد می‌کرد که FTX به طور منظم بخشی از FTT را می‌سوزاند. Alameda Research یک بازارساز برای FTX، یک صرافی باهامایی بود که توسط Sam Bankman-Fried در سال 2019 تأسیس شد.

سقوط بعدی قیمت FTT باعث شد هم Alameda Research و هم FTX ورشکستگی کنند. اکنون افشاگری در مورد ترکیب دارایی در Huobi برخی از سرمایه گذاران را به وحشت انداخته است.

شرکت اطلاعاتی بلاک چین CryptoQuant اخیراً فاش کرد که توکن HT Huobi تقریباً یک چهارم ذخایر دارایی صرافی را تشکیل می دهد. این شرکت هشدار داد که اگر سرمایه گذاران به طور انبوه وجوه را از پلتفرم خارج کنند، این سطح از تمرکز HT می تواند باعث خطرات نقدینگی شود.

در اوایل سال جاری، سان 100 میلیون دلار به صورت استیبل کوین سپرده گذاری کرد تا نقدینگی صرافی را تقویت کند.

سال گذشته، سان با وجود یک دور اخراج در ماه اکتبر، مشکل مالی این صرافی را رد کرد.

داده‌های زنجیره‌ای سان اخیراً فاش شد نقل مکان کرد حدود 4.6 میلیون دلار ETH به Huobi و Binance در میان اتهامات SEC.

BeInCrypto با Sun تماس گرفت، اما در زمان انتشار خبری از آن خبر نداشت.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

The post Huobi Token Burn مشکلات بیشتری را برای جاستین سان آشکار می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *