مدیر عامل ایلوویوم: نظرات بحث برانگیز “برد/برد” برای پروژه است

کایران وارویک، مدیرعامل ایلوویوم بار دیگر درگیر بحث و جدل بوده است و این بار متقاضیانی را که به دنبال پیوستن به شورای فرعی بازاریابی ایلوویوم DAO هستند هدف گرفته است.

وارویک که تصادفاً مدیر بازاریابی استودیوی بازی نیز نیست، در تاریخ 9 می در توییتر گفت که DAO با “چالش مهمی” روبرو شده است، زیرا امیدهای زیر DAO برای این کنسرت رقابت می کنند زیرا “نیاز به داشتن شرایط لازم دارند.” تجربه بازاریابی.” این باعث ناراحتی امیدها شد، با توجه به عدم تجربه آنها.

وارویک پس از آن که اجازه نداد فرصت از دست برود، در مورد “جنجال برانگیخته شده توسط مدیرعاملش، کایران وارویک”، یک بیانیه رسانه ای منتشر کرد.

شورای فرعی بازاریابی یکی از چهار شورای فرعی در Illuvium DAO است که بر وظایف خاص مربوط به توسعه محصولات و جامعه ایلوویوم متمرکز است. بقیه به جامعه، بازی و استراتژی مربوط می شوند، با این ایده که از تخصص جامعه برای توسعه پروژه استفاده شود.

اعضای شورای فرعی در توکن های ایلوویوم پرداخت می شوند.

رای در نهایت برگزار شد. مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران پلتفرم بازی Arcade2Earn، جاش پول و سابق جزیره عشق شرکت کننده و دی جی سام ویترز به وارویک در شورای فرعی پیوست – علیرغم انتشار رسانه ای مبنی بر اینکه ویترز نامزدی خود را به دلیل انتقادات پس گرفته است. دو عضو مستعار Illuvium DAO، Fight4ETH و Kingscoriox (آنها به ترتیب نام خود را کنت و جیسون گذاشتند) نیز به شورای فرعی انتخاب شدند.

افزودن‌های جدید به تصمیم‌گیری در بخش بازاریابی ممکن است منجر به تغییر استراتژی از جمع‌آوری سرفصل‌ها از بارنی‌های سرگرم‌کننده اما بحث‌برانگیز توئیتر وارویک شود.

وارویک در بحثی در دیسکورد درباره توییت زیرشورای خود، فرصتی را در رأی منفی که دریافت می‌کرد احساس کرد و اظهار داشت که این امر مستلزم تماس با «دوستان در تلگراف سکه» است. این ماییم. او همچنین پیشنهاد کرد که تصمیم ویترز برای لغو موقت نامزدی خود می تواند یک فرصت رسانه ای باشد.

او گفت: “شاید این یک حرکت بازاریابی مغزی بزرگ توسط سام بود و قرار است تلگراف سکه ای آن را دریافت کند… شوخی کردم (کمی) اما من با سم تماس گرفتم و عذرخواهی کردم.”

این بیانیه مطبوعاتی همچنین بر جنجال قبلی در فوریه تاکید کرد، زمانی که وارویک پیشنهاد همکاری با سو ژو، بنیانگذار شرمنده Three Arrows Capital را برای یک جلسه بازی رمزنگاری کرد.

او حادثه سو ژو را به دلیل پتانسیل آن برای مقالات متعدد، هماهنگی DAO و قرار گرفتن در معرض مخاطبان جدید به عنوان یک موقعیت “برد/برد” در Discord در آن زمان توصیف کرد.

در اخبار واقعی بازی، ایلوویوم نسخه بتای Overworld 2 خود را در 18 می راه اندازی کرد و ویژگی های جدید و 30 ایلوویال جدید را به بازی آورد. تعداد شرکت کنندگان بتا نیز از 30000 به 75000 افزایش خواهد یافت. ادعا می کند که دو میلیون کاربر بتا ثبت شده دارد. همچنین در حال برنامه ریزی برای عرضه Illuvium: Zero در تلفن همراه در سال جاری است.

ایلوویوم
Illuvium’s Overworld Beta 2 فناوری پیشرفته را با پرندگان دودو ترکیب می کند (Illuvium).

آیا مالکیت در بازی Web3 “چرند” است؟

بر اساس یک تاپیک توییتری و مقاله توسط Vader Research، یک شرکت مشاوره برای اقتصاد بازی Web3، که برخی از بحث ها را در میان جامعه بازی Web3 برانگیخت.

این شرکت در توییتر گفت: «صنعت ما با روایت «مالکیت» بازیکنان و سرمایه‌گذاران را گمراه می‌کند.

علیرغم اینکه شخصی NFT را در کیف پول خود نگه می دارد، توسعه دهندگان بازی کنترل قابل توجهی بر دارایی، از جمله توانایی تغییر ابرداده ها و توانایی در لیست سیاه NFT ها را حفظ می کنند.

«بازی وب 3 مزایای خاصی دارد اما محدودیت هایی نیز دارد. اغراق در قابلیت های این فناوری احتمالاً قطبی شدن بین متنفران NFT و NFT maxis را افزایش می دهد. پذیرش محدودیت‌ها و ضعف‌ها به ما کمک می‌کند تا توسعه‌دهندگان و بازیکنان بیشتری را از بازی‌های web2 جذب کنیم.» Vader Research نوشت.

اما در حالی که نکات ظریفی وجود دارد که باید از آنها آگاه بود – اگر یک بازی خاموش شود، آیتم های شما با آن خاموش می شوند – کریس اخوان، مدیر ارشد بازی Magic Eden هنوز هم می گوید “مالکیت” کلمه درستی است.

«درست مانند زندگی واقعی، محدودیت‌هایی برای کارهایی که می‌توانید با چیزهایی که دارید انجام دهید وجود دارد. شما می توانید صاحب هواپیما باشید، اما این بدان معنا نیست که می توانید از هواپیما به گونه ای استفاده کنید که مقررات FAA را نقض می کند.» او به Cointelegraph گفت.

آنچه مالکیت Web3 به شما می‌دهد این است که می‌توانید مالکیت خود را بر آیتم‌های بازی کنترل کنید، چه بخواهید یک مورد را بخرید، بفروشید، معامله کنید یا به یک دوست هدیه دهید، همه چیز به شما بستگی دارد. این برای مفهوم مالکیت کاملاً اساسی است.»

کلکسیون های هوشمند Assassin’s Creed به مشتریان وعده مکعب های واقعی را می دهند

Assassin’s Creed، یکی از محبوب ترین عناوین غول بازی یوبی سافت، در حال دریافت مجموعه NFT است. مانند بسیاری از پروژه های متقاطع Web2، از نامی جذاب استفاده می کند که «NFT» نیست.

«کلکسیون‌های هوشمند» که برای اولین بار در Polygon عرضه می‌شوند، زاییده افکار Integral Reality Labs (IRL)، یک شرکت Web3 مستقر در ایالات متحده هستند.

کلکسیون های هوشمند
کلکسیون های هوشمند با اشیاء فیزیکی مرتبط هستند که برای دارندگان ارسال می شوند. (آزمایشگاه های واقعیت یکپارچه / توییتر)

کسانی که یکی از 1500 مجوز را بگیرند، از طریق برنامه همراه IRL به امتیازات انحصاری دسترسی خواهند داشت. آنها همچنین یک مکعب فیزیکی سه بعدی با ویژگی های منحصر به فرد و حاوی یک تراشه ارتباطی میدان نزدیک (NPC) تعبیه شده دریافت خواهند کرد.

یوبی سافت یکی از غول‌های بازی Web2 دوستدار NFT است. مجموعه های NFT نیز بر اساس امتیاز Rabbids آن ایجاد شده است.

NFT ها در بازی های Assassin’s Creed واقعی قابل استفاده نخواهند بود و IRL خاطرنشان کرد که “هیچ ارتباط مستقیمی بین بازی های Assassin’s Creed یا محتوای بازی و IRL Smart Collectibles وجود ندارد.”

مدیر عامل شرکت اپیک گیمز درباره مرگ متاورس صحبت کرد

تیم سوئینی، مدیر عامل اپیک گیمز، مقاله ای در Business Insider توسط منتقد Web3، Ed Zitron، در مورد مرگ متاورس استثنا کرده است.

او پیشنهاد داد تا یک بیداری آنلاین سازماندهی کنیم «به طوری که ما 600،000،000 کاربر فعال ماهانه در Fortnite، Minecraft، Roblox، PUBG Mobile، Sandbox، و VRChat می‌توانیم با هم در سه‌بعدی بلادرنگ عزاداری کنیم.»

مقاله مورد بحث بیان می کند که تبلیغات متاورس با «روند جدید و امیدوارکننده تر» هوش مصنوعی مولد جایگزین شده است. اگر به تعداد زیادی از متخصصان رمزنگاری که خود را معرفی می‌کنند، لینکدین خود را به «متخصص هوش مصنوعی» به‌روزرسانی کرده‌اند، توجه کنید، می‌توانید با آن آشنا شوید.

و با مارک زاکربرگ به عنوان مروج شماره یک آن، جدی گرفتن متاورس دشوار است. این کلمه مترادف با آواتارهای کارتونی بد متحرک او شده است که شبیه چیزی از یک برنامه تلویزیونی ارزان قیمت برای کودکان است، در مقابل یک شاهکار تکنولوژیک پیشگامانه.

فورتنایت
گیم پلی هنوز از Fortnite. (فروشگاه Fortnite/Epic Games)

اما Zitron و Sweeney هر دو در حال صحبت با یکدیگر هستند زیرا آنها تعاریف بسیار متفاوتی از متاورژن دارند. Zitron در یک نقطه آن را با پلتفرم‌هایی مانند Fortnite مقایسه می‌کند، که او آن را به عنوان «بازی‌های آنلاین بزرگ» توصیف می‌کند، در حالی که سوینی فکر می‌کند که آن‌ها همان چیزی هستند.

تا زمانی که همه نتوانند در مورد یک تعریف به توافق برسند، متاوره همچنان یک مفهوم گیج کننده و مبهم است. شرکت های بلاک چین به تلاش برای پیشرفت به سمت این ایده، هر چه که در نهایت باشد، ادامه می دهند.

بررسی بازی: Aurory Prologue for Adventures

Aurory هفته گذشته Prologue for Adventures مورد انتظار خود را به عنوان یک آلفای بسته راه اندازی کرد که نگاهی اجمالی به بازی Adventures آینده خود دارد.

بازیکنان می توانند دهکده Blanche را در دنیای داستانی Tokane بازی مبتنی بر Solana کشف کنند. هنوز کاملاً محدود است و کار زیادی برای انجام دادن وجود ندارد به جز توکن‌های شرط بر روی Speed ​​Blitz، یک بازی نبرد خودکار 1v1.

اینکه آیا کار می کند یا نه بستگی به این دارد که آیا بازیکنی در دسترس است که به همان میزان برای رقابت با او شرط بندی کند یا خیر. چند تلاش طول کشید تا این بازبین زمان آنلاین بودن سایر بازیکنان را بیابد (صبح UTC+8 بد، عصر UTC+8 خوب).

در حالی که می‌توانید Neftie (موجودی شبیه به پوکمون) و مقداری را که می‌خواهید شرط‌بندی کنید، انتخاب کنید، این تقریباً تمام کنترلی است که بر نتیجه دارید، و نبرد به قدری سریع اتفاق می‌افتد که حتی در آن چه اتفاقی افتاده است کمی مرموز است. همه.

بخشی از کمبود بازیکنان احتمالاً ناشی از هزینه بالای دریافت Aurorian برای امتحان کردن بازی است. قیمت کف مجموعه در حال حاضر 20.98 SOL (423 دلار) است.

بازیکنی، یکی از چندین بازیکن، که در جریان اسپید بلیتز مرا شکست داد. ( شفق )

حقیقت را بگویم، حداقل گیم پلی در آلفا وجود دارد که انتظار می رود. توانایی چت متنی با سایر بازیکنان با توجه به اینکه تعداد زیادی MMO آن را در نسخه‌های اولیه اضافه نمی‌کنند، بسیار خوب است.

به طور کلی، برای نگاه اولیه به آنچه تیم در حال ساخت است، به اندازه کافی رضایت بخش است و با اضافه شدن ویژگی های بیشتر، بازگشت را تضمین می کند.

Adventures در نهایت همان بازی است که آروری معتقد است گسترده ترین جذابیت را خواهد داشت. این به دنبال انتشار استراتژی مبارزات نوبتی Tactics است که اواخر سال گذشته منتشر شد.

باقی مسایل

– طبق توییتی که این شرکت در 11 می منتشر کرد، انتشار alpha 1.5 My Pet Hooligan به دلیل عدم اطمینان در مورد اینکه چه مدت طول می‌کشد تا فرآیند QA اپیک گیمز را طی کند، به تعویق افتاده است.

– Axie Infinity: Origins سرانجام به فروشگاه های اپلیکیشن اپل در آرژانتین، کلمبیا، پرو، مکزیک، ونزوئلا، اندونزی، مالزی و ویتنام راه یافت. Sky Mavis در 17 می اعلام کرد که به Sky Mavis Hub مبتنی بر رایانه و برخی از فروشگاه‌های Google Play منطقه‌ای می‌پیوندد تا راهی برای دسترسی به این بازی پرطرفدار باشد.

The post جنجال ایلوویوم، بررسی Aurory Prologue، مدیر عامل Fornite salty، Assassin’s Creed NFTs: Web3 Gamer اولین بار در مجله Cointelegraph ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *