تد کروز، سناتور تگزاس تایید کرد که همچنان نسبت به بیت کوین (BTC) صعودی است و علی رغم نوسانات، هر دوشنبه آن را خریداری می کند.

کروز گفت که یکی از جذابیت های بیت کوین، دارایی محافظ تورم آن است، حتی زمانی که سیاستمداران «مانند ملوانان مست» پول چاپ می کنند.

احساسات صعودی بیت کوین هنوز تگزاس را فرا گرفته است

او گفت: «قیاس طلای دیجیتال قدرتمند است.

وی افزود که این دارایی چک مهمی در برابر چاپ پول است و به ویژه از کنترل دولت مصون است.

این سیاستمدار هر دوشنبه صبح یک دستور خرید ثابت دارد و حدود 2 بیت کوین دارد. او ادعا می کند که یک سرمایه گذار بلند مدت است.

تد کروز از شعله ور شدن گازهای زائد برای قدرت استخراج کریپتو پشتیبانی می کند. لایحه اخیر تگزاس، شورای قابلیت اطمینان الکتریک تگزاس را از پرداخت پول به ماینرها برای محدود کردن مصرف انرژی آنها منع کرد.

اخیراً کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، اریک ورنر را به عنوان مدیر منطقه ای در فورت ورث منصوب کرد.

تحلیلگر استدلال می کند بیت کوین در منطقه خرید LGC

Dave the Wave، تحلیلگر و معامله‌گر معروف ارزهای دیجیتال، می‌گوید بیت‌کوین علی‌رغم نوسانات، همچنان در منطقه خرید منحنی رشد لگاریتمی است.

LGC بر اساس تجزیه و تحلیل او از داده های قیمت تاریخی، به مرز بالایی محدوده قیمت پیش بینی شده برای BTC اشاره می کند.

LGC یک جایگزین قانع کننده برای خطوط روند در ثبت رشد لگاریتمی بیت کوین و نوسانات چرخه ای ارائه می دهد. سرمایه گذاران بلندمدت می توانند از LGC به عنوان یک الگوی کلی رشد نمایی برای توسعه پیش بینی قیمت استفاده کنند.

سقف منحنی بالاترین قیمتی است که انتظار می رود بیت کوین در یک بازه زمانی خاص به آن برسد.

به گفته Dave the Wave، اگر روند بلندمدت کانال همگرا LGC را در نظر بگیریم، قیمت بیت کوین نزدیک به منطقه خرید است. منطقه خرید یک نوار باریک در پایه کانال همگرا است.

BTC LGC فروش منطقه | منبع: دیو ویو

تا زمانی که مسیر لگاریتمی بدون توجه به نیروهای کلان اقتصادی به همگرایی ادامه دهد، دارایی در منطقه خرید ادامه خواهد داشت.

برای جدیدترین Be(In) Crypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post سناتور تگزاس توصیه های تحلیلگران LGC را دنبال می کند و هفته نامه بیت کوین می خرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *