Nirmala Sitharaman، وزیر دارایی هند، چارچوب مشترکی را برای کشورهای G20 برای مقابله با ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرده است.

هند ریاست اجلاس G20 را در سال جاری برعهده دارد و ارزهای دیجیتال بخش بسیار مهمی از بحث هستند.

سیتارامن به نشست موسسه اقتصاد بین‌الملل پترسون در واشنگتن دی سی گفت: «با توجه به فروپاشی و شوک‌های فراوان در ارزهای دیجیتال، ما به دنبال ایجاد یک چارچوب مشترک برای همه کشورها برای مقابله با این موضوع هستیم.»

هند برای ایجاد رویکرد سیاست جهانی در قبال دارایی های رمزنگاری شده

سیتارامان اظهار داشت هند گام به گام برای ایجاد یک رویکرد سیاست جهانی در قبال دارایی‌ها و مقررات ارز دیجیتال کار می‌کند. در طول نشست بهار G20، رویدادهای جانبی برای دارایی های رمزنگاری شده در واشنگتن پیشنهاد می شود.

در طول جلسات ژوئیه، این کشور همچنین می خواهد درباره مقاله هیئت ثبات مالی (FSB) در مورد مقررات ارزهای دیجیتال بحث کند.

مالیات هند رژیم رمزگذاری را تحت تأثیر قرار می دهد

دولت در فوریه 2022، 1 درصد کسر مالیات در منبع (TDS) برای هر تراکنش رمزنگاری و 30 درصد مالیات ثابت بر سود دارایی‌های دیجیتال مجازی در فوریه 2022 پیشنهاد کرد. BeInCrypto گزارش داد که هند 157.9 کرور (19.2 میلیون دلار) در TDS برای سال مالی 2022 جمع آوری کرده است. -23.

با این حال، مالیات های بالا به شدت بر اکوسیستم کریپتو هند تأثیر گذاشته است. طبق یک نظرسنجی بنیاد dYdX، “44٪ از کاربران پس از مالیات بر تجارت دارایی های دیجیتال و TDS، تراکنش های خود را در سیستم عامل های متمرکز و غیرمتمرکز کاهش داده اند.”

همچنین، “اکثریت (60٪) استارت آپ های هندی Web3 در خارج از هند ثبت شده اند، که نشان دهنده عدم قطعیت مالیاتی و نظارتی بالقوه است.

نظرسنجی dYdX نشان می‌دهد که پس از قوانین مالیاتی سخت‌گیرانه، رانندگی از هند در حال نوآوری است.
منبع: وضعیت DeFi در هند

علاقه مندان به کریپتوهای هندی می ترسند که این کشور با سیاست مالیاتی سختگیرانه خود، نوآوری را از بین ببرد. اما وزیر فناوری اطلاعات کشور می گوید که دولت نمی خواهد نوآوری را خفه کند. آنها می خواهند از اهداف امنیتی و اطلاعاتی محافظت کنند و در عین حال از سهولت انجام تجارت و زندگی اطمینان حاصل کنند.

چیزی برای گفتن در مورد مقررات کریپتو هند یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید. 

پست هند آخرین پیشنهادهای رمزنگاری را در آغاز اجلاس G20 ارائه می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *