قیمت Injective (INJ) از ابتدای ماه مارس در حال کاهش بوده و تقریباً به منطقه مقاومت بسیار مهم در 10.40 دلار رسیده است.

این که آیا از آن خارج شود یا رد شود، می تواند به خوبی مسیر روند آینده را تعیین کند. چندین شاخص کلیدی می توانند بینشی در مورد جهت احتمالی قیمت Injective ارائه دهند.

مبارزات تزریقی در مقاومت

قیمت INJ از ابتدای سال افزایش یافته است. قیمت از خط مقاومت بلندمدت در ژانویه خارج شد و آن را به عنوان حمایت در ماه مارس تأیید کرد و یک فتیله پایین تر (نماد سبز) ایجاد کرد.

نمودار هفتگی INJ/USDT. منبع: TradingView

چنین فتیله هایی به عنوان نشانه های صعودی در نظر گرفته می شوند زیرا به این معنی است که فروشندگان نمی توانند قیمت را پایین بیاورند. در عوض، خریداران وارد عمل شدند و باعث شدند قیمت بالاتر از ابتدای هفته بسته شود.

قیمت از آن زمان افزایش یافته است و تقریباً به مقاومت 10.40 دلار رسیده است که توسط ناحیه مقاومت افقی و مقاومت اصلاحی فیب 0.382 ایجاد شده است.

سطوح اصلاحی فیبوناچی نشان می دهد که پس از حرکت در یک جهت، قیمت قبل از از سرگیری در جهت اصلی، به سمت سطح قیمت قبلی باز می گردد. این که INJ شکسته شود یا رد شود، می تواند مسیر روند آینده را تعیین کند.

نزدیکترین ناحیه حمایتی 4.20 دلار است، در حالی که مقاومت بعدی با قیمت متوسط ​​24 دلار است.

پیش بینی قیمت INJ: تلاش برای شکستن

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی روزانه نشان می‌دهد که قیمت توکن INJ از ابتدای سال در یک کانال موازی صعودی معامله شده است. در چنین ساختارهایی، خطوط حمایت و مقاومت الگو اغلب بارها تأیید می شوند.

در مورد INJ، خط مقاومت کانال (نماد قرمز) نیز با ناحیه مقاومت 10.40 دلاری که قبلاً مشخص شده بود منطبق است. بنابراین، اینکه قیمت از آن خارج شود یا رد شود، در تعیین روند آینده بسیار مهم است. در حالی که این واقعیت که قیمت در بخش بالایی کانال در حال معامله است صعودی است، رد خط مقاومت یک علامت نزولی است.

علاوه بر این، شاخص روزانه شاخص قدرت نسبی (RSI) یک قرائت خنثی ارائه می دهد. RSI یک شاخص حرکت است که شرایط خرید یا فروش بیش از حد را تعیین می کند. یک روند صعودی و یک عدد بالای 50 نشان می دهد که گاوها هنوز هم قدرت دارند. با این حال، این واقعیت که اندیکاتور در حال کاهش است و به تازگی از 70 عبور کرده است (نماد قرمز) یک علامت نزولی است.

پیش بینی قیمت تزریقی (INJ).
نمودار روزانه INJ/USDT. منبع: TradingView

در نتیجه، اینکه آیا قیمت INJ از کانال و منطقه مقاومت 10.40 دلار خارج می شود یا به زیر خط وسط کانال می رسد، احتمالاً پیش بینی قیمت INJ آینده را تعیین می کند. در مورد اولی، حرکت صعودی به سمت 24 دلار محتمل ترین سناریو خواهد بود. در مورد دومی، قیمت می تواند از کانال سقوط کند و به 4 دلار کاهش یابد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

قیمت پس از تزریق (Inj) با مقاومت اساسی روبرو است زیرا مبارزات گاوها و خرس ها برای اولین بار در Beincrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *