در حالی که قیمت Injective (INJ) نسبت به بالاترین سطح سالانه خود در آوریل کاهش یافته است. با این حال، نشانه هایی را نشان می دهد که به زودی جایگاه خود را باز خواهد یافت.

شمارش امواج و قرائت های طولانی مدت نشان می دهد که حرکت صعودی به زودی از سر گرفته می شود.

تلاش های Injective Price برای از سرگیری روند صعودی

قیمت INJ از ابتدای سال افزایش یافته است. در ژانویه، INJ مقاومت بلندمدتی را که از اوج بی سابقه می 2021 وجود داشت، از بین برد. شکست از چنین ساختارهای طولانی مدت معمولاً به افزایش قابل توجهی منجر می شود.

پس از شکست، قیمت خط را به عنوان پشتیبانی در ماه مارس (نماد سبز) قبل از تسریع بیشتر نرخ افزایش آن تأیید کرد. این منجر به بالاترین قیمت سالانه 9.97 دلار در ماه بعد شد. با وجود بالا بودن، قیمت نتوانست به مقاومت اصلی در 13.80 دلار برسد و پس از آن سقوط کرد.

نمودار هفتگی INJ/USDT. منبع: TradingView

RSI هفتگی از ادامه افزایش حمایت می کند. معامله گران بازار از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای شناسایی شرایط خرید یا فروش بیش از حد و تصمیم گیری در مورد انباشت یا فروش دارایی استفاده می کنند.

خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاوها هنوز مزیت دارند، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد. نشانگر بالای 50 است و به سمت بالا حرکت می کند. علاوه بر این، یک واگرایی صعودی پنهان ایجاد کرده است، اتفاقی که معمولاً منجر به ادامه روند می شود.

پیش بینی قیمت INJ: آیا پشتیبانی از تعداد موج افزایش می یابد؟

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی روزانه از افزایش مداوم پشتیبانی می کند. دلیل اصلی این امر تعداد امواج است. تئوری موج الیوت، که توسط تحلیلگران فنی به کار می رود، شامل تجزیه و تحلیل الگوهای قیمت درازمدت تکرارشونده و روانشناسی سرمایه گذار برای تعیین جهت یک روند است.

بر اساس شمارش، قیمت INJ موج چهار از افزایش پنج موجی را تکمیل کرده است. اگر درست باشد، اکنون موج پنجم و آخرین صعود را آغاز کرده است.

اگر شمارش درست باشد، محتمل‌ترین هدف بالا 14 دلار خواهد بود. هدف با پرتاب طول موج های یک و سه به انتهای موج چهار پیدا می شود. این هدف همچنین با مقاومت بلندمدت 13.60 دلاری که قبلاً مشخص شده بود، همسو خواهد شد.

پیش بینی قیمت تزریقی (INJ).
نمودار روزانه INJ/USDT. منبع: TradingView

علیرغم این پیش‌بینی صعودی قیمت INJ، کاهش به زیر سطح چهار پایین (خط قرمز) در 5.58 دلار به این معنی است که روند نزولی است.

در این صورت، قیمت INJ احتمالاً به نزدیکترین حمایت بعدی در 4 دلار سقوط خواهد کرد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست جهش به جلو؟ Injective (INJ) Price Promise After Bounce را نشان می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *