در حالی که قیمت Injective (INJ) هفته گذشته توسط یک منطقه مقاومتی حیاتی رد شد، جایگاه خود را دوباره به دست آورده و خود را برای یک تلاش شکست دیگر آماده می کند.

تلاقی سطوح مقاومت مورب و افقی در 10.40 دلار وجود دارد. بنابراین، واکنش قیمت در صورت رسیدن به آن، در تعیین روند آینده بسیار مهم خواهد بود.

قیمت تلاش دیگری برای شکستن می کند

از ابتدای سال، قیمت INJ افزایش یافته است. در ژانویه، قیمت از خط مقاومت بلندمدت عبور کرد. در ماه مارس، آن را به عنوان پشتیبان آزمایش و تأیید کرد که منجر به یک فیتیله پایین تر (نماد سبز) شد.

فتیله‌های پایین‌تر معمولاً به‌عنوان یک علامت صعودی تعبیر می‌شوند، زیرا نشان می‌دهند که خریداران توانسته‌اند از کاهش قیمت جلوگیری کنند و باعث بسته شدن آن بیشتر از ابتدای هفته شود.

از آن زمان، قیمت افزایش یافته و اکنون به سطح مقاومت 10.40 دلار نزدیک شده است. این مقاومت با ترکیبی از ناحیه مقاومت افقی و مقاومت اصلاحی فیب 0.382 ایجاد می شود.

نمودار هفتگی INJ/USDT. منبع: TradingView

سطوح اصلاحی فیبوناچی به تعیین اینکه پس از حرکت قیمت در یک جهت، قبل از ادامه در جهت اصلی، به سمت سطح قیمت قبلی بازمی گردد، کمک می کند.

این که آیا INJ موفق به شکستن یا رد شدن در این سطح می شود، می تواند بر روند آینده تأثیر بگذارد.

پیش بینی قیمت تزریقی: شکست یا سقوط؟

بر اساس تحلیل تکنیکال بازه زمانی روزانه، قیمت توکن INJ از ابتدای سال در یک کانال موازی صعودی در حال حرکت بوده است. چنین کانال هایی معمولاً دارای خطوط حمایت و مقاومت ثابت هستند که اغلب تأیید می شوند.

در این مورد، خط مقاومت کانال با ناحیه مقاومتی 10.40 دلاری که قبلاً شناسایی شده بود مطابقت دارد. اینکه قیمت از این سطح عبور کند یا از بین برود، در تعیین روند آینده بسیار مهم است.

این واقعیت که قیمت در قسمت بالای کانال معامله می شود و در خط وسط کانال (نماد سبز) جهش یافته است، هر دو نشانه روند صعودی هستند.

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی روزانه (RSI) یک چشم انداز خنثی را نشان می دهد. RSI یک شاخص حرکتی است که شرایط فروش بیش از حد یا خرید بیش از حد را ارزیابی می کند. میزان بالای 50 و روند صعودی نشان دهنده قدرت گاوها است. این نشانگر به زیر سطح 70 (نماد قرمز) شکسته شد که یک نشانه نزولی است.

اما، سپس در سطح 50 افزایش یافت و اکنون در حال افزایش است، که نشانه ای از روند صعودی است.

بر اساس اندیکاتورهای فوق می توان تعیین کرد که نزدیکترین ناحیه حمایتی 4.20 دلار است در حالی که مقاومت بعدی با میانگین قیمت 24 دلار است.

پیش بینی قیمت تزریقی (INJ).
نمودار روزانه INJ/USDT. منبع: TradingView

پیش‌بینی قیمت آتی برای INJ بستگی به این دارد که آیا از کانال و منطقه مقاومت 10.40 دلار خارج می‌شود یا به زیر خط وسط کانال می‌رود.

اگر این اتفاق بیفتد، محتمل ترین سناریو افزایش به 24 دلار خواهد بود. از سوی دیگر، اگر به زیر خط وسط سقوط کند، ممکن است قیمت از کانال خارج شود و به 4.20 دلار کاهش یابد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post قیمت Injective (INJ) پس از افت مختصر باز می گردد: بعدی چیست؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *