Injective Protocol (INJ) با افزایش قیمت قابل توجه خود از ابتدای سال 2023 موجی در بازار کریپتو ایجاد کرده است. این پروتکل تقریباً 700٪ از ارزش بازار سال تا به امروز (YTD) افزایش یافته است و از 1.28 دلار به 9.98 دلار رسیده است.

عوامل متعددی این رشد استثنایی را هدایت می‌کنند و علائم هشدار بالقوه از دیدگاه زنجیره‌ای شروع به ظهور کرده‌اند.

حجم معاملات قوی، شتاب سوخت

افزایش قیمت INJ با حجم معاملات قابل توجهی همراه شده است که نشان دهنده a علاقه قوی در دارایی

حجم معاملات بالا نشان دهنده افزایش نقدینگی و مشارکت سرمایه گذار است که به حفظ عملکرد قیمت کمک می کند. با این حال، برای جلوگیری از رکود یا اصلاح، به حجم معاملات حتی بیشتر نیاز است تا حرکت فعلی حفظ شود.

حجم معاملات. منبع: مقدس

سرمایه گذاران باید هرگونه اختلاف بین حجم معاملات و قیمت را به دقت بررسی کنند. اینها برای درک تغییرات بالقوه در جهت روند بسیار مهم هستند.

افزایش توجه: دلیلی برای احتیاط

محبوبیت Injective Protocol در شبکه های اجتماعی افزایش یافته است. این امر باعث افزایش قابل توجه ذکر و بحث شده است.

در حالی که افزایش توجه ممکن است مثبت به نظر برسد، از نظر تاریخی، منجر به یک اوج قیمت موقت و به دنبال آن یک رکود شده است.

حجم اجتماعی پروتکل تزریقی
حجم اجتماعی. منبع: مقدس

این اتفاق، که به عنوان یک تاپ محلی شناخته می‌شود، زمانی اتفاق می‌افتد که تبلیغات پیرامون یک دارایی به اوج خود می‌رسد و با گرفتن سود و اصلاح بازار موفق می‌شود.

به این ترتیب، معامله‌گران رمزارز باید در مورد تأثیر هجوم رسانه‌های اجتماعی بر قیمت INJ محتاط باشند.

افزایش قیمت INJ و فعالیت شبکه

افزایش قیمت INJ با افزایش قابل توجه آدرس‌های فعال روزانه (DAA) همراه بوده است. اینها آدرس های منحصر به فردی هستند که هر روز با شبکه درگیر می شوند.

افزایش DAA به معنای پذیرش و علاقه فزاینده به دارایی است. با این حال، اگر DAA شروع به کاهش کند در حالی که قیمت همچنان بالاست، می تواند نشان دهنده این باشد که حرکت ممکن است به زودی محو شود.

آدرس‌های فعال روزانه INJ
آدرس های فعال روزانه منبع: مقدس

توجه داشته باشید که در مقایسه با افزایش DAA در 4 آوریل، به نظر می رسد یک واگرایی ظاهر می شود، جایی که DAA در حال کاهش است در حالی که قیمت INJ همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

چشم انداز در حال تغییر

مهم است که توزیع عرضه پروتکل Injective را در نظر بگیرید، که به توزیع توکن های INJ در سطوح مختلف دارنده مربوط می شود.

داده ها نشان می دهد که از نوامبر 2022، سرمایه گذاران خرد به طور پیوسته INJ را خریداری کرده اند و به رشد قیمت دامن می زنند.

تجمع INJ
توزیع تامین منبع: مقدس

از سوی دیگر، دارندگان بزرگ یا “نهنگ ها” توکن ها را به سطح خرده فروشی تخلیه می کنند. این تغییر در پویایی بازار جلب توجه می کند، زیرا ممکن است به طور قابل توجهی بر عملکرد آینده INJ تأثیر بگذارد.

پیش بینی قیمت پروتکل تزریقی: منطقه پرخطر

نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) 30 روزه برای INJ، معیاری که سود یا زیان کوتاه مدت دارندگان را می سنجد، در حال حاضر در اوج خود در شش ماه گذشته است.

نسبت MVRV وارد منطقه پرخطر شده است، سطحی که معمولاً کاهش قیمت و شکل‌گیری بالای محلی را برای INJ پیش‌بینی می‌کند.

قیمت INJ MVRV
ارزش بازار به ارزش تحقق یافته. منبع: مقدس

با توجه به این موضوع، معامله گران رمزارز باید با احتیاط عمل کنند. نسبت MVRV بالا ممکن است نشان دهنده یک اصلاح قریب الوقوع بازار باشد که می تواند منجر به کاهش قیمت INJ به 7.18 دلار یا حتی 5.83 دلار شود.

The post آیا پروتکل تزریقی (INJ) به یک سطح محلی نزدیک می شود؟ Signs to Watch For اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *