یک مدیر محصول سابق در بازار OpenSea NFT به دلیل کلاهبرداری و پول شویی در ارتباط با تجارت داخلی در 3 می مجرم شناخته شد..

گفته می‌شود که ناتانیل چستین از اطلاعات داخلی در مورد دارایی‌هایی که در صفحه اصلی OpenSea ظاهر می‌شد برای تصمیم‌گیری برای خرید استفاده کرده است.

آنچه در مورد پرونده شناخته شده است

بر اساس این گزارش، متهم توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) خریداری کرده و به زودی آنها را فروخته است. که طبق گزارش ها بیش از 50000 دلار سود غیرقانونی برای او به همراه داشته است. دادستان های فدرال در منهتن این پرونده را به عنوان اولین پرونده تجارت داخلی مربوط به دارایی های دیجیتال توصیف کردند.

به نقل از دادستان توماس برنت گفت:

او از موقعیت خود در OpenSea سوء استفاده کرد تا جیب خود را ببندد، و برای پوشاندن ردپای خود به دروغ گفت.

به گفته دادستان آلیسون نیکولز، چستین از حساب‌های OpenSea ناشناس برای انجام معاملات غیرقانونی استفاده کرده است. او استدلال کرد که اقدامات او نشان می دهد که چستین از اشتباه کاری که انجام می داد آگاه بود.

به گفته سخنگوی OpenSea، این کسب و کار پس از آگاهی از رفتار ادعایی Chastain تحقیقاتی را آغاز کرد و “در نهایت از او خواست تا آنجا را ترک کند.”

NFT ها “بازار سهام نیستند”

بر اساس یک استدلال دفاعی قبلی، مدیر محصول سابق از محرمانه بودن تصمیمات تجاری خود مطلع نشده بود. در حالی که دانیل فیلور، وکیل چستین، این معاملات را به چالش نکشید، او ادعا کرد که هیچ کس در شرکت هرگز او را از استفاده یا افشای اطلاعات مربوط به NFT ها در صفحه اصلی منع نکرده است.

فرود دریای آزاد صفحه دارای NFT برای فروش | دریای آزاد

در حکمفیلور گفت: “اما ما با رای هیئت منصفه مخالفیم و در حال ارزیابی گزینه های خود هستیم.”

اتهامات اولیه سال گذشته مطرح شد و چستین از آن زمان آنها را رد کرده است.

به گفته دادستان، چستینخریدتقریبا 45 NFT و آنها را به قیمتی بین دو تا پنج برابر هزینه اصلی فروخت.

این مورد این موضوع را مطرح می کند که آیا موجود ممکن است برای تنظیم بهتر بازارهای ارزهای دیجیتال و NFT استفاده شود. به ویژه اکنون که ایالات متحده در نظارت عقب مانده است و تنظیم کننده اوراق بهادار به دلیل اقدامات اجرایی خود مورد انتقاد قرار گرفته است.

“این بازار سهام نیست”با توجهبه فیلور.

دادگاه پنج روزه این پرونده هفته گذشته آغاز شد و روز چهارشنبه با صدور حکم مجرمیت به پایان رسید.

The post اولین پرونده معاملات داخلی مربوط به دارایی های دیجیتال با مجرم شناخته شدن مدیر سابق OpenSea آشکار شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *