قیمت Cardano (ADA) 4 درصد افزایش یافت و به بالای 0.37 دلار رسید، زیرا Whales در روز دوشنبه خریدهای بزرگی را انجام داد. داده های زنجیره ای نشان می دهد که ممکن است در روزهای آینده فضایی برای فعالیت های صعودی بیشتر وجود داشته باشد. آیا افزایش اخیر یا تله گاوی است یا پیش بینی قیمت 0.40 دلار ADA را تأیید می کند؟

Cardano (ADA) به عنوان یکی از بهترین سکه های لایه 1 این هفته ظاهر شده است. شایان ذکر است، نهنگ های کاردانو در روز دوشنبه در حال انجام رکوردهای تراکنش مشاهده شدند. آیا دیوانگی انباشت ADA با اکثر دارندگان هنوز در موقعیت خالص ضرر ادامه خواهد داشت؟

نهنگ های کاردانو در حال خرید غوطه ور مشاهده شدند

روز دوشنبه، Cardano (ADA) جایی که در حال انجام تعداد غیرعادی بالایی از تراکنش ها مشاهده شد. نمودار زیر نشان می دهد که چگونه تعداد تراکنش های بزرگ شامل ADA به 12360 تراکنش در 22 می افزایش یافت.

این نشان دهنده افزایش 146 درصدی نسبت به آخرین تراکنش 5020 نهنگ ثبت شده در 13 می است.

پیش بینی قیمت کاردانو (ADA) – می 2023 – معاملات بزرگ منبع: IntoTheBlock

تراکنش های بزرگ تعداد تراکنش های روزانه بیش از 100000 دلار را اندازه گیری می کند. قابل ذکر است، آخرین باری که کاردانو این فعالیت نهنگ را جذب کرد در ماه می سال ۲۰۲۱ بود.

سرمایه گذاران در روزهای آینده انتظار سود بیشتری خواهند داشت زیرا افزایش قیمت های قبلی ADA اغلب با افزایش فعالیت نهنگ ها همراه بوده است.

سرمایه گذاران هنوز ضرر دارند

با وجود جهش قیمت ADA، داده‌های ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) نشان می‌دهد که بیشتر سرمایه‌گذاران کاردانو هنوز زیان قابل توجهی دارند.

نسبت MVRV موقعیت مالی خالص سرمایه گذاران را با مقایسه قیمت خرید آنها با ارزش بازار فعلی دارایی ارزیابی می کند.

نمودار Santiment زیر نشان می دهد که با قیمت 0.37 دلار، سرمایه گذارانی که ADA را در 30 روز گذشته خریداری کرده اند، نزدیک به 6 درصد ضرر دارند.

پیش بینی کاردانو (ADA) - می 2023 - نسبت MVRV
پیش بینی کاردانو (ADA) – می 2023 – منبع نسبت MVRV: مقدس

به طور معمول، سرمایه گذاران تا زمانی که قیمت به نقطه سربه سر خود نزدیک شود، فروش را متوقف می کنند. اکثر سرمایه گذاران کاردانو احتمالاً در روزهای آینده به تثبیت دارایی های خود ادامه خواهند داد.

با این حال، زمانی که قیمت ADA به 0.40 دلار نزدیک شد، ممکن است تغییر کند. از این رو، سرمایه گذاران آینده نگر نسبت به تله گاو نر بالقوه محتاط خواهند بود.

پیش بینی قیمت ADA: All Eyes on $0.50

داده های IntoTheBlock’s Break-Even Price Distribution نشان می دهد که Cardano می تواند به زودی نقطه عطف 0.50 دلاری را پس بگیرد.

با این حال، ADA می تواند برای شکستن بالای منطقه مقاومت 0.40 دلاری مشکل داشته باشد. در آن منطقه، 416000 سرمایه‌گذار که دارای 4.9 میلیارد دلار هستند، می‌توانند در صورت شکستن قیمت 0.39 دلار، به فروش برسند که به طور ناخواسته باعث عقب‌نشینی می‌شود.

با این وجود، همانطور که پیش‌بینی می‌شد، اگر حرکت صعودی قوی وجود داشته باشد، این دارندگان می‌توانند صعودی شوند. اگر این اتفاق بیفتد، ADA می تواند شکسته شود و به سمت 0.50 دلار افزایش یابد.

پیش‌بینی قیمت Cardano (ADA) - مه 2023 - داده‌های قیمت سرسام‌آور.
پیش بینی قیمت کاردانو (ADA) – می 2023 – داده های قیمت سرسام آور. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت ADA به زیر 0.36 دلار کاهش یابد، پیش‌بینی افزایشی قیمت Cardano می‌تواند کوتاه مدت باشد. با این حال، 151000 سرمایه‌گذار که 2.5 میلیارد ADA را با حداقل قیمت 0.36 دلار خریداری کرده‌اند، می‌توانند تا حدودی حمایت کنند.

اما ناکامی در حفظ آن سطح حمایت کلیدی می‌تواند باعث نزولی دیگر به سمت 0.31 دلار شود

The post آیا افزایش قیمت Cardano (ADA) تله گاو نر است؟ نهنگ ها حرکت می کنند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *