افزایش قیمت BNB در 11 آوریل نشان می دهد که قیمت ممکن است در یک حرکت صعودی قابل توجهی که آن را به سمت بالاترین قیمت سالانه می برد، غرق شود.

از 10 مارس، قیمت BNB افزایش یافته است. سه روز بعد از خط مقاومت نزولی خارج شد و در 18 مارس به بالاترین سطح سالانه 346.30 دلار رسید. در حالی که قیمت پس از آن کاهش یافت، در 3 آوریل افزایش یافت و یک فیتیله پایین تر (نماد سبز) ایجاد کرد و 0.5 فیب اصلاحی را تأیید کرد. سطح پشتیبانی (سیاه).

قیمت BNB از 3 آوریل به سمت بالا حرکت کرده است و نرخ افزایش خود را در 24 ساعت گذشته تسریع کرده است. علاوه بر این، RSI روزانه بالای 50 (سیاه) حرکت کرد که نشانه دیگری از روند صعودی است.

اگر این افزایش ادامه پیدا کند، نزدیکترین ناحیه مقاومت با قیمت متوسط ​​356 دلار خواهد بود. شکست بالای آن می تواند پمپ را به مقاومت بلندمدت 455 دلار برساند.

با این حال، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر سطح حمایت 306 دلار بسته شود، ممکن است افت تا 265 دلار به دنبال داشته باشد.

نمودار روزانه BNB/USDT. منبع: TradingView

پیش‌بینی قیمت BNB برای ماه آوریل: 400 دلار در دسترس

تحلیل تکنیکال برای بازه زمانی 12 ساعته، پیش بینی قیمت BNB بسیار خوش بینانه ای را ارائه می دهد. با توجه به تعداد موج، به نظر می رسد BNB در موج سه از یک حرکت پنج موجی رو به بالا (سفید)، که معمولا قوی ترین موج از سه موج صعودی است. تعداد موج فرعی که به رنگ مشکی نشان داده شده است، نشان می دهد که قیمت در حال تکمیل موج فرعی سه است. این همچنین تیزترین امواج فرعی است.

اگر این شمارش موج درست باشد، قیمت BNB به زودی می تواند شتاب قابل توجهی را در افزایش خود تجربه کند، با هدف بالقوه 455 دلار برای بالای موج سه. این هدف با دادن نسبت 1:1.61 به امواج 1 و 3 پیدا می شود. یک هدف کمتر احتمالی 383 دلار خواهد بود که به همان امواج نسبت 1:1 می دهد.

با این حال، اگر قیمت به زیر زیر موج دو یعنی 299 دلار (خط قرمز) سقوط کند، ساختار صعودی را باطل می‌کند و در عوض نشان‌دهنده یک روند نزولی است. در این سناریو، قیمت توکن BNB ممکن است به منطقه پشتیبانی 220 دلار کاهش یابد.

پیش‌بینی قیمت بایننس کوین (BNB) در ماه آوریل
نمودار 12 ساعته BNB/USDT. منبع: TradingView

برای نتیجه گیری، محتمل ترین پیش بینی قیمت BNB برای ماه آوریل، افزایش به سمت 455 دلار است. سقوط به زیر 299 دلار این سناریوی صعودی را باطل می کند و می تواند منجر به افت تا 220 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست آیا BNB رمزنگاری است که باید در آوریل تماشا کرد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *