فوربس از مدل تجاری و پذیرش ریپل انتقاد کرده و مدعی شده است که بر فروش بیشتر XRP نسبت به خرید تمرکز دارد.

فوربس مورد سوال قرار گرفت پذیرش و رشد Ripple، یک شرکت رمزنگاری که شناخته شده است که زیرساخت پرداخت و پایگاه مشتری رو به رشد خود را به رخ می کشد.

مارتین واکر، مدیر امور بانکی و مالی در مرکز مدیریت مبتنی بر شواهد، به فوربس گفت:

ریپل به تلاش‌های زیادی برای تبلیغ داستانی که در حال بهبود حواله‌ها و پرداخت‌های فرامرزی هستند، ادامه می‌دهد، اما هر زمان که اطلاعاتی در مورد واقعیت منتشر می‌شود، همه چیز مربوط به فروش XRP است.

Ripple XRP را از طریق Tranglo می فروشد؟

نویسنده مقاله، جان هایت، شرکت پرداخت مالزیایی Tranglo را برای اثبات روایت خود مثال زده است. Tranglo یکی از بزرگترین مشتریانی است که از محصول نقدینگی درخواستی (ODL) ریپل استفاده می کند.

ریپل از طریق ODL به مشتریان خود XRP را برای تسهیل تراکنش های آنی برون مرزی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. مشتریان می توانند ارزش XRP را به صورت نقدی به ریپل پس دهند.

این سایت خبری ادعا می کند که ریپل به طور غیرمستقیم از ODL برای ریختن سکه در بازار آزاد استفاده می کند.

تجارت بسیار سودآور

Tranglo یکی از مشتریان کلیدی ریپل است، اما دومی 40 درصد از سهام اولی را در اختیار دارد. همچنین، طبق بایگانی های شرکت مالزیایی، تنها 8 درصد از مشتریان آن، پرداخت ها را با XRP انتخاب می کنند.

علاوه بر این، اتحاد جهانی پول الکترونیکییک شرکت مرتبط با خدمات مالی در هنگ کنگ، مسئول 73 درصد از درآمد مربوط به XRP Tranglo است.

جالب اینجاست که الکس کونگ، رئیس Global E-Money Alliance، یکی از اعضای هیئت مدیره Tranglo است. این سوال را ایجاد می کند که آیا ریپل از ODL برای تخلیه کیسه XRP خود استفاده می کند یا خیر.

کارمندان سابق ریپل به سایت خبری گفتند که این شرکت احتمالاً در تجارت نرم افزاری خود سودآور نیست. اما از نظر فروش XRP “آنها بسیار سودآور هستند”.

Ripple همانطور که برای توزیع XRP ایجاد شد: CTO

در نهایت، مدیر ارشد فناوری ریپل (CTO) دیوید شوارتز روشن شد«حداقل از نظر من، ریپل برای توزیع XRP تا حد امکان به طور گسترده ایجاد شد و با شانس و در صورت لزوم، قادر به کسب درآمد کافی از فروش (یا مواردی مانند فروش) XRP برای حفظ عملیات خود بود.»

با این حال، جامعه از CTO سوال کرد، “به نظر شما چه چیزی برای Ripple ارزش بیشتری دارد: فروش خدمات آن به موسسات، یا فروش XRP به طور خالص و کلی؟”

در مورد ریپل یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post افزایش فروش نمی تواند XRP را به عنوان Ripple Struggles with Asian Adoption نجات دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *