قیمت سولانا (SOL) نتوانست بالاتر از سطح مقاومت بلندمدت حرکت کند. با این حال، در داخل یک الگوی صعودی معامله می‌شود، که انتظار می‌رود از آن شکست خارج شود.

با این حال، در حالی که عملکرد قیمت صعودی است، قرائت‌های شاخص کوتاه‌مدت تایید نمی‌کنند که آیا قیمت شکسته می‌شود یا خیر.

سولانا نتوانست بالاتر از مقاومت بلندمدت حرکت کند

قیمت SOL به زیر خط مقاومت نزولی کاهش یافته است که از زمان رسیدن به بالاترین قیمت خود در نوامبر 2021 وجود داشته است. این روند بلندمدت تا زمانی که SOL به معاملات زیر خط ادامه دهد، چشم انداز نزولی را نشان می دهد.

علاوه بر این، خط مقاومت در حال حاضر با سطح مقاومت قابل توجه 26 دلار تلاقی می کند و اهمیت آن را تقویت می کند. در ماه آوریل، قیمت SOL در تقاطع این سطوح، همانطور که توسط دایره قرمز نشان داده شده است، رد شد. هفته آینده یک کندل بزرگ نزولی ایجاد کرد.

نمودار هفتگی SOL/USDT. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI)، که یک شاخص حرکتی است که توسط معامله گران برای ارزیابی شرایط بازار استفاده می شود، سیگنال های ترکیبی ارائه می دهد.

مقدار RSI بالای 50 و یک روند صعودی نشان می دهد که گاوها همچنان مزیت دارند، در حالی که مقادیر زیر 50 خلاف آن را نشان می دهد. اگرچه RSI در حال حاضر زیر 50 است، اما از ابتدای سال افزایش یافته است.

پیش بینی قیمت SOL: آیا الگوی صعودی منجر به شکست خواهد شد؟

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی شش ساعته نشان می دهد که قیمت SOL از 16 آوریل در داخل یک گوه نزولی معامله شده است. گوه نزولی یک الگوی صعودی در نظر گرفته می شود. بنابراین، خروج از آن محتمل ترین سناریو است.

قیمت در 11 می افزایش یافت و خط حمایت گوه، سطح پشتیبانی اصلاحی فیب 0.618 و منطقه پشتیبانی افقی 20 دلار را تأیید کرد. با توجه به همراستایی همه این روش ها در سطح حمایت یکسان، اهمیت آنها افزایش می یابد.

بنابراین، تا زمانی که قیمت SOL بالاتر از آن معامله می شود، روند را می توان صعودی در نظر گرفت. علاوه بر این، قیمت ممکن است پس از جهش در منطقه به بیرون بیفتد.

با این حال، قیمت در اولین تلاش شکست خورد و دوباره به منطقه بازگشت.

علاوه بر این، RSI احتمال شکست را تأیید نمی کند. اندیکاتور یک خط مقاومت نزولی را دنبال می کند و همچنان زیر 50 است. بنابراین، این را تایید نمی کند که آیا قیمت شکسته خواهد شد.

پیش بینی قیمت سولانا (SOL).
نمودار 12 ساعته SOL/USDT. منبع: TradingView

بنابراین، این که آیا قیمت SOL شکسته شود یا از گوه پایین بیاید، احتمالاً روند آینده را تعیین می کند.

شکست قیمت را به 23.50 دلار می رساند، در حالی که شکست می تواند تا 16.50 دلار کاهش یابد.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post آیا قیمت سولانا (SOL) به یک شکست صعودی نزدیکتر شده است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *