یکی از چهره‌های مشهور صنعت کریپتو ادعا می‌کند که برادر بنیان‌گذار Huobi به شدت توکن اصلی صرافی را به صورت رایگان دریافت می‌کند. و سپس ریختن احتکارها با سود.

جاستین سان، بنیانگذار Tron (TRX) و یکی از سهامداران Huobi، صرافی ارزهای دیجیتال، ادعا می کند که برادر بنیانگذار Huobi، لی لین، مقادیر رایگان توکن بومی Huboi (HT) را به دست آورده است. نظرات سان در مورد این موضوع در روز سه شنبه یک موضوع طولانی توییتر را به خود اختصاص داد.

Huobi مورد سوء استفاده قرار گرفت؟

LI Wei – برادر لی لین – گفته می شود که میلیون ها توکن Huobi را “غیر طبیعی” به دست آورده است. در توییتر نخسان پیشنهاد کرد که لی وی هیچ کمک واقعی به جامعه هوبی نکرده است. و با این حال، لی وی توانست با فروش مکرر توکن ها به ثروت اندکی دست یابد.

برخی از نظرات سان در تاپیک توییتر بسیار برجسته است. لی وی هیچ کمک قابل توجهی به جامعه ما نکرده است. ما به انصاف و اهمیت پاداش دادن به کسانی که واقعاً به رشد و توسعه جامعه HT DAO کمک کردند، اعتقاد داریم.»

در توییت دیگری آمده است: “لی وی به طور مداوم این توکن ها را فروخته و پول نقد می کند.”

به نوبه خود، کمیته مشاوره جهانی Huoibi و انجمن HT DAO تصمیم گرفته اند توکن های مورد نظر را بازیابی و نابود کنند.

طبق گفته ها، Huobi در حال حاضر شانزدهمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر حجم کل است CoinMarketCap. این شرکت در سال 2013 در چین تأسیس شد و یکی از بازیگران اولیه در این فضا بود. اگرچه، از آن زمان تاکنون توسط شرکت هایی مانند Binance، Kucoin و ByBit پیشی گرفته است.

توکن Huobi (HT) در کاهش

HT از زمانی که در ماه مه 2021 به 39.81 دلار رسید، در یک مسیر نزولی بلندمدت بوده است. با این حال، ارزش آن در حال حاضر حدود 2.90 دلار است. این نشان دهنده کاهش قابل توجهی است که تقریباً 92.73 درصد از اوج قبلی خود است.

هفت روز گذشته به ویژه برای HT بی ثبات بوده است. اگرچه، این توکن پس از بیانیه Sun به طور چشمگیری افزایش یافت و در حدود 2.90 دلار قرار گرفت.

هفته گذشته، Huobi افزایش 8 درصدی در حجم معاملات نقدی را جذب کرد، در حالی که بایننس 18 درصد از سهم بازار معاملات نقدی خود را به رقبای آسیایی از دست داد. شکستی که پس از توقف معاملات با کارمزد صفر توسط بایننس رخ داد.

این یک بازار به شدت رقابتی است. رشد Huobi، همراه با مبادلات کره جنوبی، به ضرر بایننس کمک کرده است.

BeInCrypto برای اظهار نظر در مورد این داستان با Huobi تماس گرفته است. با این حال، پاسخی در زمان انتشار منتشر نشد.

پست جاستین سان: برادر بنیانگذار Huobi میلیون‌ها HT رایگان دریافت کرد و سپس آن را نقد کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *