جاستین سان، غول رمزارز، به اجناس میم سکه پرداخته است. اما کلاهبرداران در سوء استفاده از این موقعیت عقب نیستند.

از آنجایی که بیت کوین (BTC) بیش از یک ماه است که در این محدوده معامله می شود، میم کوین ها همه توجه را به خود جلب کرده اند. میم کوین ها نیز از هفته گذشته مسئول تراکم شبکه بیت کوین در نظر گرفته می شوند.

کیف پول جاستین سان پر از سکه های کلاهبرداری شد

امروز، جاستین سان توییت کرد که برای سرگرمی فعالانه سکه های میم را از طریق آدرس عمومی خود مبادله خواهد کرد. او نوشت:

من تصمیم گرفتم به طور فعال تجارت سکه های میم و پروژه های امیدوارکننده را از طریق آدرس عمومی خود آغاز کنم. لطفاً توجه داشته باشید، من شخصاً تمام زیان‌های احتمالی ناشی از این معاملات را متحمل می‌شوم و هر گونه سود به دست آمده به طور کامل به امور خیریه اهدا خواهد شد.

خورشید نیز هشدار داد کاربرانی که معاملات او را تأیید نمی‌کنند و هیچ تضمینی برای فهرست شدن در صرافی‌های رمزنگاری Huobi و Poloniex وجود نخواهد داشت. او در هر دو صرافی رمزارز ذکر شده سرمایه گذار است.

با این حال، کلاهبرداران به طور تهاجمی این توییت را به کیف پول Sun پر کرده اند. اسکرین شات زیر نشان می دهد که کیف پول سان دارای توکن هایی مانند WEED، Justin Sun Inu، JINU و غیره است.

منبع: اتراسکن

چگونه کلاهبرداران از کیف پول های عمومی برای اهداف مخرب استفاده می کنند

در اکتبر 2022، پلتفرم تحلیل زنجیره ای Lookonchain گزارش شده است که فالوور آنها اتریوم (ETH) را به توکن جاستین سان اینو از دست داد. کلاهبرداران نمادهای میم خود را به کیف پول های عمومی شخصیت های برجسته منتقل می کنند.

اینها ممکن است ردیاب‌های کیف پول را فریب دهند تا باور کنند که یک شخصیت عمومی در حال جمع‌آوری یک سکه خاص است. در ماه مارس، BeInCrypto گزارش داد که Vitalik Buterin توکن‌هایی مانند MOPS، CULT، SHIK و BITE را با ارزش بیش از 220 ETH کنار گذاشته است.

روز یکشنبه، BeInCrypto گزارش داد که میم کوین ها را می توان در 27 ثانیه ایجاد و به کار برد. از این رو، شدت کلاهبرداری‌های میم کوین به مرور زمان افزایش می‌یابد.

چیزی برای گفتن در مورد جاستین سان یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post جاستین سان سکه های میم را عمومی می کند، سکه های کلاهبرداری دریافت می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *