جمع بندی هفتگی اخبار ما از شرق آسیا، مهمترین تحولات این صنعت را بررسی می کند.

SUI در حالی که خورشید به آن نگاه می کند به شکوه می رسد

در 30 آوریل، صرافی ارزهای دیجیتال Binance از دو LaunchPool برای لیست جدید و آینده توکن های Sui رونمایی کرد. پروژه Sui به عنوان یک بلاک چین لایه 1 ایجاد شده توسط Mysten Labs، که به نوبه خود توسط مدیران سابق متا تأسیس شد، مشتاقانه پیش بینی شد و 300 میلیون دلار از سرمایه گذاران خطرپذیر مانند FTX Ventures، Coinbase Ventures، Jump Crypto، a16z و Circle Ventures جمع آوری کرد. . در بایننس، کاربران می توانند BNB یا TrueUSD (TUSD) را به اشتراک بگذارند تا 40 میلیون توکن Sui را به دست آورند.

اینکه بگوییم اشتراک LaunchPools بیش از حد بود، دست کم گرفتن است. علیرغم اینکه تنها 0.4 درصد از 10 میلیارد Sui برای خرید وجود داشت، شور و هیجان خرده فروشی باعث شد که استخر مزرعه BNB-Sui از 8.895 میلیون BNB سهام فراتر رفت و استخر مزرعه TUSD-Sui با 892.6 میلیون دلار TUSD، در مجموع به 3.8 میلیارد دلار رسید. انتشار.

احتمالاً اشتراک بیش از حد BNB-Sui LaunchPool (Binance)

تشنگی برای Sui به حدی بود که در 1 می، Changpeng Zhao (CZ)، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Binance، علناً جاستین سان، بنیانگذار Tron را به خاطر سپرده 56.1 میلیون تومانی در صرافی سرزنش کرد.

تیم ما به جاستین گفت، اگر او از هر یک از اینها برای گرفتن توکن LaunchPool Sui استفاده کند، ما علیه آن اقدام خواهیم کرد. SMH. بایننس LaunchPool به عنوان قطرات هوا برای کاربران خرده‌فروشی ما در نظر گرفته شده است، نه فقط برای چند نهنگ،” CZ نوشت.

جالب توجه است، به نظر می رسد که تبلیغات در مورد میزان دخالت Sun در TUSD سؤالاتی را ایجاد کرده است. در 4 می، توسعه دهندگان TrueUSD اظهار داشت در پاسخ به اتهامات، “TrueUSD هرگز متعلق به جاستین سان نبود”.

به هر حال آفتاب سریع عذرخواهی کرد با توجه به سپرده گذاری، ادعا می کند که وجوه برای «بازارسازی» در نظر گرفته شده است، اما با این وجود، «بعضی از اعضای تیم ما به طور کامل از هدف در نظر گرفته شده برای این وجوه آگاه نبودند» و از آنها برای «شرکت در کمپین های مبادله ای» استفاده کردند. ” این شخصیت بلاک چین نوشت که Tron DAO با بایننس تماس گرفته و “برای بازپرداخت کامل پول هماهنگ شده است.” در همان روز، 278752 SUI در جوایز پرورشی به TUSD LaunchPool بازگردانده شد.

سه روز پس از رویداد Binance LaunchPool، توکن Sui پس از اینکه شبکه اصلی آن در نهایت آنلاین شد، با میانگین تراکنش های شبکه در لیست قرار گرفت. نرخ پنج در ثانیه به گفته CoinMarketCap، معیارهای نسبتاً پایین سودمندی Sui را از داشتن ارزش بازار کاملاً رقیق 13.65 میلیارد دلاری منصرف نکرده است، و این با وجود کاهش 70 درصدی قیمت افتتاحیه آن در عرض چند ساعت است. در زمان انتشار، ارزش هر سوئی 1.36 دلار بود که نشان دهنده افزایش 1260 درصدی از قیمت عرضه آن 0.1 USDT در ماه گذشته است.

ظاهراً تمام معاملات وحشی برای برخی صرافی‌ها زیاد بود. در 4 مه، Mingxing Xu، بنیانگذار OKX، یک نامه صادر کردعذرخواهیبه مشتریانی که “نمی توانند سفارش را لغو کنند” و Sui را با قیمتی بالاتر از آنچه در نظر گرفته شده خریداری کرده اند.

“ما برای ناراحتی بسیار متاسفیم و باگ سیستم معاملاتی را در اسرع وقت برطرف خواهیم کرد تا از تکرار آن در آینده جلوگیری کنیم.”

حتی تیم Sui به نظر می‌رسید که نگران سطح شایع حدس و گمان هستند گزارش شده است از “صرافی های تعاونی” خواست که قراردادهای دائمی Sui را راه اندازی نکنند. برخی این درخواست را نادیده گرفتند و بلافاصله آنها را فهرست کردند. در همان روز، توسعه دهندگان Sui نیز راه اندازی شد پل سوئی توکن، که 22 بلاک چین را از طریق Wormhole به Sui متصل می کند.

تبادلات APAC عاشق PEPE است

در اول ماه مه، پس از صرافی ارز دیجیتال OKX، ارز دیجیتال PEPE بیش از 60 درصد در یک روز افزایش یافت. اعلام کرد لیست توکن های PEPE کارمندان OKX در این اطلاعیه، شخصیت کارتونی اصلی، پپه قورباغه، نوشتند که “این یکی از محبوب ترین میم ها در جهان است.” خوب، آنها قصد نداشتند موارد استفاده را برجسته کنند، زیرا وب سایت خود پپه آن را “کاملاً بی فایده” نامید.

OKX تنها صرافی فعال در منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC) نیست که به PEPE علاقه دارد. در حدود هفته ای که از 17 آوریل شروع می شود، صرافی های ارزهای دیجیتال، از جمله BingX، Huobi، Gate.io، MEXC Global و Bitget، همگی PEPE را در چند روز پس از یکدیگر فهرست کردند. این حرکت جرقه‌ای را به دنبال داشت که باعث شد توکن بیش از 2000 درصد از آن زمان بازدهی داشته باشد و در زمان انتشار به قیمت 0.00000133 دلار معامله شود.

فهرست پست افزایش شهاب‌سنگ PEPE (Gate.io)
افزایش شهاب‌سنگ PEPE پس از فهرست (Gate.io)

با وجود محبوبیت آن، مشخص نیست که آیا PEPE با مت فیوری، کاریکاتوریست سازنده پپه قورباغه ارتباطی دارد یا نه (اما بعید به نظر می رسد). سازندگان توکن ناشناس مانده اند. به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران اصلاً به این موضوع اهمیت نمی‌دهند، زیرا ارزش کل بازار PEPE از آن زمان از 550 میلیون دلار فراتر رفته است. اگر می‌خواهید از کار Furie حمایت کنید، می‌توانید یک نسخه اصلی را انتخاب کنید نوزاد NFT برای زیر 30 دلار

فلسفه بنیانگذاران 3AC یک مروارید است

اخیراً سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی منتشر شده توبیخ کتبی OPNX Exchange، که توسط موسسان سه آرو کپیتال (3AC)، کایل دیویس و سو ژو، صندوق تامینی سنگاپوری ایجاد شد. در این نامه، رگولاتورها هشدار داده‌اند که OPNX در امارات دبی به‌صورت «بدون نظارت» فعالیت می‌کند، و بازاریابی و تبلیغات صرافی و همچنین توکن بومی آن FLEX «بدون مجوزهای لازم».

پس از راه اندازی، و با عدم ادامه اقدامات اصلاحی رضایت بخش توسط طرف های مسئول، VARA به نظارت فعال وضعیت و بررسی فعالیت OPNX برای ارزیابی اقدامات اصلاحی بیشتر که ممکن است برای محافظت از بازار مورد نیاز باشد، ادامه می دهد.

ژوئن گذشته، مقامات پولی سنگاپور 3AC را به دلیل فراتر رفتن سقف 188 میلیون دلاری خود در دارایی‌های تحت مدیریت و به اتهام ارائه اطلاعات نادرست به سرمایه‌گذاران مورد توبیخ قرار داد. صندوق تامینی منحل شده زمانی که تقریباً در همان زمان اعلام ورشکستگی کرد، تقریباً 3.5 میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار بود.

اما درست مانند 3AC، به نظر می رسد که حل و فصل بررسی های نظارتی نه یک اولویت کلیدی برای Davies و نه برای Zhu است. اندکی پس از اعلام، دیویس که اکنون به عنوان یک آشپز حرفه ای کار می کند، فاش کرد اشتهای او برای صدف ها در حالی که رابطه معنوی آنها با کارآفرینی را بر اساس فلسفه هلنیستی و کلاسیک چینی توضیح می دهد. “آنها یادآوری قوی از قدرت تبدیل شرایط سخت به چیزی زیبا هستند.” اوه، اوه

در همین حال، زو که از علاقه مندان به فلسفه نیز هست، به نظر می رسد از مکتب بودایی پیروی کرده و برای مخاطبان خود «غیر دوگانه بودن» ایدئولوژی‌های سیاسی مانند کمونیسم و ​​سرمایه‌داری را توضیح می‌دهد.

برای دیویس، حتی مشکلات نظارتی نیز نمی تواند لذت استخراج پروتئین از نرم تنان آب های عمیق را در حین ژست گرفتن برای دوربین، از بین ببرد.
برای دیویس، حتی مشکلات نظارتی نمی تواند لذت استخراج پروتئین از نرم تنان آب های عمیق را در حین ژست گرفتن برای دوربین از بین ببرد. (توییتر)

آرتور هیز، طلبکار 3AC و یکی از بنیانگذاران BitMex، معنای عمیق تری را در پشت پیام های این دو کشف کرد. او اشاره کرد که دقیقاً شش صدف در بشقاب شام دیویس وجود دارد و این نظریه را مطرح کرد که هر صدف نمادی از یک تکه از ادعای 6 میلیون دلاری او از روند ورشکستگی 3AC است. مراحل دادگاه در حال حاضر است در دست اقدام.

The post گناهان کشاورزی SUI جاستین سان، دویدن وحشیانه PEPE، فلسفه صدف 3AC: آسیا اکسپرس اولین بار در مجله Cointelegraph ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *