Tuttle Twins استودیوی فرشته، که فصل دوم خود را در ماه مارس آغاز کرد، در اخبار مربوط به قسمتی با بیت کوین است.

کانر بویاک، تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده کتاب‌های دوقلوهای تاتل، در توییتر این قسمت را «نخستین کارتون آموزش کودکان درباره بیت‌کوین» نامید.

بیت کوین و هیولا

در 2 می، قسمت سوم مجموعه تلویزیونی دوقلوهای تاتل پخش خواهد شد. عنوان این اپیزود “Bitcoin and the Beast” است. این بحث در مورد اینکه آیا بیت‌کوین از روش‌های پرداخت سنتی پیشی می‌گیرد یا صرفاً «پول ساخته شده» است، وارد بحث می‌شود.

ایلان ماسک نیز در تریلر برنامه با سگ های شیبا اینو تقلید می شود.

معروف است که این نمایش مضامین سیاسی، اجتماعی و مذهبی را در قسمت های خود گنجانده است. مثلا، یکی از اپیزودها، فلسفه خشونت پرهیز گاندی را معرفی می کند. این قسمت «اصول هندوئیسم و ​​آموزه‌های عیسی» را نشان می‌دهد.

اپیزود دیگری از این نمایش به بحث سرمایه داری و «معنای واقعی» بازارهای آزاد می پردازد.

این وب‌سایت ایده بازارهای آزاد را معرفی می‌کند و در عین حال این سؤال را مطرح می‌کند که آیا امروزه کودکان «شستشوی مغزی» می‌شوند. در نظر سی‌ان‌ان از تاتل توئینز به عنوان «سرگرمی کودکان حلقه‌دار» یاد می‌شود قطعه. این مقاله ادعا می‌کند که این برنامه از رهبران محافظه‌کار دفاع می‌کند و از بچه‌ها در برابر «سوسیالیسم، مارکسیسم، جمع‌گرایی و دروغ‌های رسانه‌ای» دفاع می‌کند.

صفحه فرود وب سایت Tuttle Twins
دوقلوهای تاتل سایت اینترنتی صفحه فرود

به عنوان یک خطبه محبوب در میان والدین محافظه کار، این وب سایت اشاره می کند،

کتاب‌های ما متوجه می‌شوند که جهان پر از شرکت‌ها، افراد و سیاستمدارانی است که می‌خواهند فرزندان شما را در معرض ایده‌هایی قرار دهند که شما از آنها حمایت نمی‌کنید.»

وب سایت Tuttle Twins ادعا می کند که 4 میلیون نسخه از کتاب های خود را فروخته است.

OTT در میان مبارزه قانونی دارایی دیجیتال منتشر شد

شرود براون و الیزابت وارن، هر دو سناتور دموکرات، مکررا تاکید کرده اند که صنعت بیت کوین برای پنهان کردن مشارکت در رفتار غیرقانونی ایجاد شده است.

از سوی دیگر، بیل هاگرتی، سناتور جمهوری خواه، از اجرای تهاجمی علیه شرکت های رمزنگاری بدون تعریف الزامات قانونی انتقاد کرده است. در همین حال، تام ایمر، نماینده کنگره، با ترویج پیشنهادات مطلوب برای این بخش، منافع ارزهای دیجیتال را ارتقا می‌دهد.

بیت کوین اخیراً در بسیاری از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها ظاهر شده است.

به هیچ کس اعتماد نکنید: شکار کریپتو کینگ، فیلمی از نتفلیکس محصول 2022، به دنبال روشن کردن ماجرای مرگ مرموز جرالد کاتن، غول ارزهای دیجیتال بود.

دوپ اولین فیلمی بود که بلیط بیت کوین را ارائه کرد حراجی در سال 2015. مالکوم، شخصیت فیلم، صحبت می کند در مورد اینکه چگونه “پول همانطور که می دانیم مرده است.” او می‌گوید به زودی «جهان فقط محصولاتی را با استفاده از بیت‌کوین می‌خرد و می‌فروشد» و آن را معادلات ریاضی پیچیده توصیف می‌کند.

در همین حال، محتوایی با موضوع گسترده‌تر پول دیجیتال و ارزهای مجازی بر پلتفرم‌های OTT غالب است.

پست این کارتون کودکانه شامل آموزش بیت کوین است، اما آیا زیربنای سیاسی وجود دارد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *