پروتکل تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) شبکه Kyber از ارائه دهندگان نقدینگی KyberSwap Elastic خواسته است پس از کشف یک آسیب پذیری احتمالی، وجوه خود را برداشت کنند.

پروتکل DeFi توییت کردما یک آسیب‌پذیری احتمالی را شناسایی کرده‌ایم، و به عنوان یک اقدام احتیاطی به همه ارائه‌دهندگان نقدینگی اکیداً توصیه می‌کنیم که در اسرع وقت وجوه خود را در Elastic برداشت کنند. تحقیقات ادامه دارد و هیچ وجهی از کاربران تلف نشده است.»

افت شدید در KyberSwap Elastic TVL

شبکه کیبر نیز خاطر جمع که KyberSwap Classic، محصول خواهر KyberSwap Elastic، تحت تأثیر این آسیب‌پذیری قرار نگرفته است.

پس از اعلام این خبر، کاربران بیش از 56 میلیون دلار از KyberSwap Elastic برداشت کردند. طبق داده‌های DefiLlama، مجموع ارزش قفل شده (TVL) از حدود 108 میلیون دلار به 52 میلیون دلار کاهش یافته است. این یک افت بیش از 50٪ در چند ساعت پس از اعلام است.

منبع: دیفیلاما

اگرچه، تا زمان نگارش، تأثیر زیادی روی قیمت توکن شبکه Kyber Crystal (KNC) وجود ندارد. بر اساس داده های از TradingViewقیمت KNC تقریباً 0.6% کاهش یافته است.

پروژه ممکن است این بار از گلوله طفره رفته باشد، اما در سپتامبر 2022، 265000 دلار به دلیل یک اکسپلویت جلویی از دست داد. ماه گذشته، یک کاربر Kyber Swap تنها 0.05 USDT دریافت کرد در حالی که 2 میلیون USDC را به دلیل خطای مسیریابی تعویض کرد.

چیزی برای گفتن در مورد شبکه Kyber یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پس از هشدار پروژه در مورد آسیب‌پذیری، TVL KyberSwap Elastic بیش از 50 درصد کاهش یافت اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *