یادداشتی که در روزهای اخیر به رسانه ها درز کرد نشان می دهد که حزب دموکرات در نبرد خود با صنعت کریپتو از کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) حمایت می کند. دقیقاً به مسائلی مانند تأمین مالی برای تنظیم‌کننده‌ها و طبقه‌بندی ارزهای دیجیتال برای اهداف قانونی.

یک یادداشت فاش شده در مورد مقررات کریپتو می‌تواند پایانی برای ایالات متحده به عنوان یک رهبر در حوزه رمزنگاری باشد. این یادداشت ابتدا توسط النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس درز شد توییتر. ترت در توییتی در 10 مه که به سرعت صدها بازتوییت و هزاران لایک به دست آورد، جزئیات محتوای آن را توضیح داد. این یادداشت آنچه را که بسیاری از مدت‌ها در مورد محبوبیت نسبی کریپتو در میان دو حزب بزرگ سیاسی آمریکا مشکوک بودند، تأیید می‌کند.

یادداشت فاش شده برای یک طرف

خوانندگان ظاهری این یادداشت، دموکرات های کنگره بودند که در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان حضور داشتند. این شامل «پیام‌های کلیدی» برای نمایندگانی است که هنگام درگیر شدن با موضوع کریپتو از آنها استفاده کنند.

در بخشی می‌خواند: «مشکل ابهام نیست». «این عدم انطباق انبوه با قوانین موجود است و شرکت‌های رمزنگاری را نمی‌توان کنار گذاشت. ایالات متحده دارای یک سیستم نظارتی است که به خوبی کار کرده و نوآوری های عظیمی را در سیستم مالی برای چندین دهه حفظ کرده است. ما نمی‌توانیم ساختارهای نظارتی سازگار جدیدی را اختراع کنیم، زیرا شرکت‌های رمزارز از پیروی از قوانین واضح جاده امتناع می‌ورزند.»

صنعت کریپتو تقریباً در سطح جهانی این دیدگاه را اتخاذ کرده است که دارایی‌های دیجیتال به خوبی با مقررات موجود مطابقت ندارند. به این ترتیب، قوانین جدید و سفارشی باید نوشته شوند. جمهوری خواهان عموماً با این دیدگاه موافق تر بوده اند.

دموکرات ها رسماً ضد رمزنگاری هستند

به نظر می رسد این یادداشت بر اختلافات حزبی در میان افرادی که مسئول مقررات مالی هستند تأکید می کند. این نشان می دهد که کریپتو به یک مسئله حزبی تر تبدیل خواهد شد.

این سند به دموکرات‌ها در کنگره دستور می‌دهد که در چند جبهه به جمهوری‌خواهان حمله کنند. از جمله، در چکش آنها در بودجه کمیسیون معاملات آتی کالاو از طبقه بندی گری جنسلر از «تقریباً» همه دارایی های رمزنگاری به عنوان اوراق بهادار پشتیبانی می کند.

گری جنسلر رئیس فعلی SEC است و رابطه خصمانه ای با صنعت ایجاد کرده است.

نکته دیگری در این یادداشت آمده است:

هر دو SEC و CTFC با این واقعیت هماهنگ هستند که SEC تنظیم کننده ای است که تعیین می کند آیا دارایی های رمزنگاری شده اوراق بهادار هستند یا خیر. و SEC روشن کرده است که تقریباً تمام دارایی های رمزنگاری شده اوراق بهادار هستند. پایان داستان.”

نکته دیگری که دموکرات‌ها را در کمیته تشویق می‌کند تا از جنسلر برای ساختن «قوی‌ترین تیم اجرایی تا کنون» تمجید کنند. Gensler و SEC “باید به رهبری مقررات بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده ادامه دهند.”

بدیهی است که حزب دموکرات مدت‌هاست که از دو حزب بزرگ در ایالات متحده بدبین‌تر بوده است. سناتور مترقی الیزابت وارن، به ویژه، بارها از تنظیم کننده ها خواسته است تا با صنعت سختگیرانه تر رفتار کنند.

اگر یادداشت فاش شده نشانه ای باشد، تعداد بیشتری از همکاران حزب او به او خواهند پیوست.

The post یادداشت فاش شده موضع سازماندهی شده ضد رمزنگاری دموکرات های ایالات متحده را آشکار می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *