نرخ تورم سالانه لبنان به 264 درصد رسید که به طور قابل توجهی نرخ پذیرش کریپتو را بالا برد. شهروندان همچنین علاقه زیادی به رمزنگاری هوش مصنوعی نشان می دهند.

لبنان با تورم بسیار بالایی مواجه است و نرخ تورم سالانه به 264 درصد افزایش یافته است. این رقم از 190 درصد در فوریه افزایش یافته است.

نرخ تورم لبنان: tradeeconomics.com

افزایش سرسام آور نرخ تورم در لبنان

در نتیجه تورم بالا، شهروندان برای حفظ خود به کریپتو روی می آورند، از جمله استفاده از کریپتو برای خرید مواد غذایی. برخی از کاربران در Reddit در مورد وضعیت وخیم صحبت کرده اند و توضیح داده اند که چگونه 1 دلار معادل تقریباً 100000 LBP است. کاربر همچنین در مورد چگونگی صحبت کرده است استفاده از کریپتو در کشورهایی با تورم بالا سر به فلک کشیده است.

بانک مرکزی این کشور برای مقابله با تورم، ارزش پول را در اول فوریه 90 درصد کاهش داد. ادوارد اسنودن، افشاگر، در این باره صحبت کرد و گفت که بیت کوین مشکل تورم را برطرف کرده است.

این نکته ای است که اغلب در دنیای رمزارز مطرح می شود. به نظر می رسد که شهروندان مزایای کریپتو را نیز می بینند، همانطور که در افزایش گسترده پذیرش در لبنان مشاهده می شود.

مردم محلی برای خرید مواد غذایی به Crypto مراجعه می کنند

وضعیت لبنان بسیار بد است، زیرا زیرساخت های آن نیز تحت تأثیر وضعیت اقتصادی قرار گرفته است. کار به جایی رسیده است که شهروندان در حال سرقت از بانک ها هستند در حالی که دیگران صرفاً بیت کوین را استخراج می کنند تا خود را سرپا نگه دارند.

حتی وجود دارد شورش ها علیه موسسات مالی، با فعالیت شدید بیروت. بانک مرکزی با اتهامات جدی از جمله کلاهبرداری، اختلاس و فساد مواجه است. به این ترتیب، مردم از دارایی‌های کریپتو مانند Tether برای خرید مواد غذایی استفاده می‌کنند، به طوری که 1 دلار اکنون حدود 15 سنت ارزش دارد.

علاقه مند به ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی

از آنجایی که شهروندان لبنانی به سمت رمزنگاری هجوم آورده‌اند، علاقه زیادی به هوش مصنوعی نشان داده‌اند. به گفته الف، در واقع لبنان کشوری است که بیشترین علاقه را به رمزنگاری هوش مصنوعی دارد گزارش CoinGecko. اسلوونی و امارات متحده عربی در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

به نظر می رسد موضوع کلی آن گزارش این است که کشورهای ضعیف از نظر اقتصادی بیشتر به هوش مصنوعی علاقه مند هستند، همانطور که در مورد کریپتو نیز صادق است. باید دید که چگونه آنها در اقتصاد ادغام خواهند شد، به خصوص که مقررات هوش مصنوعی در حال افزایش است.

The post افزایش نرخ تورم لبنان به پذیرش کریپتو در میان آشفتگی اقتصادی دامن زد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *