تولید کننده کیف پول سخت افزاری لجر نقشه راه منبع باز خود را تسریع کرده است. این شرکت به طور پیوسته به سمت منبع باز کردن سیستم عامل خود تغییر خواهد کرد.

در میان خشم در مورد ویژگی “بازیابی” آن، تولید کننده کیف پول سخت افزاری لجر اعلام کرده است که نقشه راه منبع باز خود را تسریع خواهد کرد.

مدیر ارشد فناوری این شرکت، چارلز گیمت، در 23 مه توییت کرد که این تصمیم اتخاذ شده است “تا هر کاری را که انجام می دهیم قابلیت تایید بیشتر داشته باشیم.”

لجر یک قدم به عقب برمی‌دارد

Guillemet اضافه کرد که این شرکت به شدت به فناوری منبع باز اعتقاد دارد و این یکی از ارزش های اصلی آن است. او همچنین خاطرنشان کرد که بیشتر محصولات آن قبلاً منبع باز بودند و این رقم به همراه سایر توسعه دهندگان به بیش از 150 محصول می رسد.

نقشه راه منبع باز لجر: توییتر

پل گوتیه، مدیرعامل لجر نیز نظر داد در مورد Ledger Recover و تصمیم منبع باز، با بیان اینکه “تجربه بسیار فروتنانه بوده است – ما در راه اندازی این محصول به اشتباه ارتباط برقرار کردیم، قصد ما غافلگیر کردن مردم نبود.” وی به الف اشاره کرد حرف که منتشر کرده بود و در آن امنیت و شفافیت بهتر را تبلیغ می کرد.

اعلام Recover موجی از واکنش‌ها را برانگیخت و منجر به کنترل آسیب‌های زیادی توسط لجر شد. آخرین اطلاعیه شاید بتواند برای مدتی نگرانی ها را برطرف کند. با این حال، جامعه کریپتو همچنان نسبت به هرگونه تغییر محتاط خواهد بود.

Recover Pushed Back After Backlash

انتقادات جامعه کریپتو منجر به تاخیر لجر در راه اندازی ویژگی Recover شد. مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر، سازنده سخت افزار با تیم رهبری جلسه ای برگزار کرد و در آنجا در مورد موضوعات مختلف صحبت کردند.

به نظر می‌رسید که جامعه رمزارزها از ویژگی جدید عصبانی هستند استقبال بیشتر تغییر منبع باز برخی دیگر تاکید کرده اند که عدم استفاده از ویژگی Recover به این معنی است که هیچ چیز تغییر نکرده است. Ledger همچنین به زودی وایت پیپر Ledger Recover را منتشر خواهد کرد که به هر کسی اجازه می دهد این ویژگی را بررسی کند.

کیف پول هایی که از Recover استفاده می کنند می توانند عبارات Seed را به اشتراک بگذارند

تحولات دیگری در مورد لجر و ریکاور نیز وجود داشته است. گوتیه اخیراً اظهار داشت که در صورت احضار، عبارات دیدن خصوصی را می توان با دولت ها به اشتراک گذاشت. این موضوع موج دیگری از نگرانی را برانگیخت.

در همین حال، پروژه Shiba Inu که در حال ساخت کیف پول سخت افزاری خود است، اظهار داشت که این کیف پول بر روی Ledger ساخته نخواهد شد. در عوض از آن استفاده خواهد کرد کیف پول Tangem سازنده به عنوان پایه ای برای کیف پول سرد جدید.

پست لجر نقشه راه منبع باز را در میان خشم جامعه به دلیل «بازیابی» به اشتراک می گذارد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *