ارزش بازار Lido’s Staked Ethereum (stETH) به بالاترین حد خود یعنی بیش از 12 میلیارد دلار رسید.

بر اساس داده‌های BeinCrypto، Lido stETH اکنون هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است – بالاتر از ارزهای دیجیتال برتر مانند Dogecoin، Solana و Polygon.

Lido Staked ETH Market Cap
Lido Staked Ethereum (منبع: BeInCrypto)

ارزش بازار ارزهای دیجیتال ابتدا در 14 آوریل به 12 میلیارد رسید، قبل از اینکه چندین بار در طول هفته به بالا و پایین تر از رقم عطف سقوط کرد. در اوایل هفته، DeFillama گزارش شده است که بیش از 6 میلیون ETH در پروتکل DeFi قفل شده است.

سپرده‌های ذخیره‌سازی مایع پس از شپلا رشد می‌کنند

از آنجایی که اتریوم از طریق ارتقاء Shapella امکان برداشت را برای کاربران خود فراهم کرد، پروتکل‌های مشتقات سهامداری مایع (LSD) شاهد افزایش ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) روی پلتفرم‌های خود بودند.

82 پروتکل استیکینگ مایع که توسط DeFillama ردیابی شده‌اند، مجموع TVL 17.06 میلیارد دلاری دارند که لیدو بازیگر غالب در این بخش است. این پروتکل ها شاهد رشد TVL خود به طور متوسط ​​10 درصد در هفت روز گذشته بوده اند.

طبق گفته DeFillama، یک پروتکل نسبتا جدید استیکینگ مایع، چابکی، شاهد رشد TVL آن به 336.29 میلیون دلار از 62.9 میلیون دلار ثبت شده در 12 آوریل بوده است. داده ها. رشد این پروتکل نشان می‌دهد که ال‌اس‌دی‌ها رشد و علاقه‌ای را به‌روزرسانی پس از Shapella ایجاد کرده‌اند.

در همین حال، IntoTheBlock با اشاره به افزایش غیرمنتظره سهم سهام برای ارائه دهندگان سهام نهادی و مبادلات آسیایی وجود داشته است. بر اساس داده‌های آن، صرافی‌های متمرکز آسیایی Huobi و OKX بیشترین سود را کسب کردند.

Ethereum Staking Services Staked ETH Landscape
Ethereum Staking Services (منبع: IntoTheBlock)

پلتفرم‌های سهامداری مایعات Lido و Rocket Pool پس از ارتقا، شاهد کاهش دو رقمی سهم سهام خود بوده‌اند.

سپرده های اتریوم سهامدار از برداشت ها بیشتر است

طبق داشبورد نانسن، سپرده‌های اتر شرط‌بندی شده از برداشت‌ها در این دوره پیشی گرفت. به عنوان مثال، حدود 80000 ETH در 24 ساعت گذشته واریز شده است، در حالی که کمتر از 5000 ETH برداشت شده است. این نشان می‌دهد که ارتقای Shapella به جای یک شکست بزرگ، باعث ایجاد تغییرات بیشتر در استخرهای سهام اتریوم شده است.

سپرده ها و برداشت های ETH سهامدار (منبع: نانسن)

در همین حال، تحلیلگر بلاک چین، Lookonchain گزارش داد که برخی از آدرس ها پس از برداشت ETH سهام خود، بلافاصله آنها را مجدداً شرط بندی کردند.

BeInCrypto گزارش داد که اقدامات نظارتی در ایالات متحده، شرکت ها را مجبور کرد که ETH سهام خود را خارج کنند. بر اساس این گزارش، شرکت‌های مستقر در ایالات متحده مانند Kraken، Coinbase، و وام‌دهنده ورشکسته سلسیوس، موج اول برداشت‌ها را رهبری کردند.

The post Lido Staked ETH تبدیل به هشتمین دارایی دیجیتال بزرگ توسط Market Cap اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *