سرمایه گذاران پس از از دست دادن قیمت Chainlink (LINK) سطح حمایت بحرانی 7٪ در 1 می، وارد یک جنون فروش شدند. اما داده های زنجیره ای نشان می دهد که سهامداران صعودی ممکن است اکنون به پیش بینی قیمت LINK صعودی نگاه کنند. 

به نظر می‌رسد که Chainlink برای بازگشت قیمت آماده است، زیرا نظرات رسانه‌های اجتماعی در هفته‌های اخیر به شدت نوسان داشته است. اما آیا حرکت دادن سوزن برای سرمایه گذاران برای انباشت تقاضای بیشتر کافی است؟

پس از روند منفی از ماه مارس، تصور رسانه های اجتماعی پیرامون Chainlink برای اولین بار در 8 می مثبت شد.

این را می توان به اطلاعیه های مشارکت اخیر نسبت داد که فیدهای قیمت Chainlink را در آن ادغام می کند پروتکل اصلی و با حمایت MakerDao پروتکل اسپارک

با فیلتر شدن اخبار در رسانه های اجتماعی، ارزش وزنی در ارقام مثبت به 0.25 رسید. در حالی که از آن زمان به -0.75 در 10 می کاهش یافته است، سرمایه گذاران می توانند این نوسان شدید را به عنوان پیش فرضی برای پیش بینی مثبت قیمت LINK تفسیر کنند.

Chainlink (LINK) پیش‌بینی قیمت می 2023 – داده‌های احساسات وزنی. منبع: مقدس

احساسات وزنی، که نسبت ذکرهای مثبت به ذکرهای منفی را ارزیابی می کند، در حال حاضر نشان می دهد که اکثر ذینفعان LINK در حال حاضر بدبین هستند.

اما، هنگامی که احساسات وزنی به اعداد مثبت افزایش می یابد، همانطور که در بالا مشاهده شد، اغلب توجه سرمایه گذاران استراتژیک را به خود جلب می کند که به دنبال خرید در نقطه عطف عالی هستند.

افزایش تقاضای بازار

مورسو، به نظر می رسد که افزایش اخیر در احساسات اجتماعی به افزایش تقاضا برای LINK ترجمه شده است. به طور خاص، مجموع دفاتر سفارش مبادلات ارائه شده در زیر نشان می دهد که سفارشات خرید LINK اکنون از عرضه بازار فراتر رفته است.

در حال حاضر، سرمایه گذاران برای خرید 2.17 میلیون توکن LINK سفارش محدودی داده اند. اما، در تأیید موضع صعودی، معامله‌گران Chainlink تنها 1.5 میلیون توکن در اطراف قیمت‌های فعلی قرار داده‌اند.

Chainlink (LINK) پیش بینی قیمت - می 2023. Agg.  مبادله کتاب های سفارش
پیش‌بینی قیمت زنجیره‌ای (LINK) – می 2023. Agg. مبادله کتاب های سفارش. منبع: IntoTheBlock

با تقاضای مازاد فعلی بازار 67000 LINK، قیمت ها احتمالاً افزایش می یابد زیرا خریداران برای تکمیل سفارشات خود رقابت می کنند.

به طور خلاصه، اگر احساسات اجتماعی صعودی شود، تقاضا برای LINK می تواند بیشتر افزایش یابد. در نهایت، پیش‌بینی صعودی قیمت Chainlink احتمالا تأیید خواهد شد.

داده های IntoTheBlock در خارج از پول در حدود قیمت نشان می دهد که رالی گاوی بعدی Chainlink می تواند به 8 دلار برسد. اما ابتدا باید سطوح مقاومت کلیدی را پاک کند.

خوشه های کلیدی خریداران را می توان با قیمت های 6.52 دلار، 6.86 دلار و 7.39 دلار مشاهده کرد. این خوشه ها مجموعاً 142 آدرس را نشان می دهند که 536 میلیون LINK را در خود جای داده اند – این معادل 3.4 میلیارد دلار است.

اگر به تمام این سطوح خریداران قبلی برسد، این می‌تواند قیمت را به سمت قیمت‌های بالاتر با دارندگان کمتری در راه سوق دهد. اگر این اتفاق بیفتد، پیش‌بینی قیمت LINK مثبت 8 دلاری می‌تواند محقق شود.

پیش‌بینی قیمت زنجیره‌ای (LINK) - مه 2023 - داده‌های GIOM
پیش‌بینی قیمت زنجیره‌ای (LINK) – می ۲۰۲۳ – داده‌های GIOM، منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر LINK به طور غیرمنتظره ای به زیر 6.35 دلار سقوط کند، خرس ها می توانند چشم انداز مثبت را باطل کنند. اگرچه همانطور که در بالا مشاهده شد، حمایت صعودی از 23000 آدرس که 24 میلیون Chainlink را با حداقل قیمت 6.35 دلار خریداری کرده بودند، احتمالاً از این افت جلوگیری می کند.

اما اگر این سطح حمایت نتواند حفظ شود، پیش‌بینی صعودی قیمت Chainlink می‌تواند عملاً باطل شود و باعث افت تا 5.60 دلار شود.

پست آیا قیمت Chainlink (LINK) برای بازگشت به 8 دلار آماده است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *