اعضای جامعه لایت کوین در حال آزمایش استاندارد LTC-20 برای اهداف تعویض هستند. این توکن در حال حاضر فقط یک آزمایش است اما می تواند به آزمایش های بیشتری تبدیل شود.

جامعه لایت کوین تصمیم گرفته است که یک استاندارد تست برای LTC-20 پیشنهاد کند و متعاقباً یک توکن آزمایشی برای این منظور راه اندازی کرده است. این استاندارد یک چنگال از استاندارد BRC-20 است، و جامعه آن را به عنوان “استاندارد تجربی سرگرم کننده ای که نشان می دهد می توانید حالت های تعادل خارج از زنجیره را با کتیبه ها ایجاد کنید” توصیف می کند.

استاندارد LTC-20 چیست؟

این استاندارد در بالای پروتکل های Litecoin Ordinals با عرضه 84 میلیون در حال توسعه است. استاندارد BRC-20 که به آن اشاره شد یک استاندارد توکن برای یک توکن قابل تعویض آزمایشی است که با Ordinals و نوشته‌ها ساخته شده و در زنجیره پایه بیت کوین ذخیره می‌شود.

لایت کوین پانکس در توییتر اعلام کرد که اولین LTC-20 حدود 20 درصد ساخته شده است. برای هر یک از دارندگان پانک 4000 نوشته شده است.

Litecoin Punks روشن است بازار معمولی

مشخص نیست که آیا تغییر گسترده ای ناشی از این اتفاق خواهد افتاد یا خیر، اما جامعه با این وجود هیجان زده است. لایت کوین یکی از قدیمی ترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار است و هنوز هم نفوذ زیادی دارد.

در اسناد رسمی برای آزمایش LTC-20، نویسنده تاکید می کند که این یک آزمایش است، و می گوید:

«…این یک آزمایش بسیار پویا است و من به شدت از هرگونه تصمیم گیری مالی بر اساس طراحی آن جلوگیری می کنم. با این حال، من جامعه لایت کوین را تشویق می‌کنم تا با طرح‌ها و بهینه‌سازی‌های استاندارد، تا زمانی که یک توافق عمومی در مورد بهترین شیوه‌ها حاصل شود، دستکاری کنند…”

ایده این است که ببینیم آیا قابلیت تعویض در بلاک چین لایت کوین جایی دارد یا خیر. هدف این آزمایش استقرار توکن های LTC-20، ضرب کردن مقدار مشخصی از توکن ها و انتقال تعدادی توکن است. مستندات به جزئیات فنی تمام عملکردهای درگیر می‌رود.

هاوینگ لایت کوین دور نیست

لایت کوین از ابتدای سال تاکنون دستخوش تغییرات قابل توجهی شده است. این شبکه کمتر از 100 روز تا نیمه سوم خود باقی مانده است که پاداش بلاک را کاهش می دهد و معمولاً قیمت توکن را افزایش می دهد.

BIT Mining Limited همچنین یک ماشین ماینینگ جدید را که به Litecoin اختصاص داده شده است، معرفی کرد. همراه با نصف کردن، این می تواند به خوبی برای استخراج کنندگان LTC مناسب باشد. با این حال، قیمت LTC در واقع کاهش یافته است و ماینرها مقدار زیادی سکه را می فروشند.

پست انجمن لایت کوین LTC-20 را معرفی کرد: استانداردی تجربی برای NFT ها اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *