با نزدیک شدن به تاریخ نصف شدن آن، سر و صدای جامعه کریپتو در مورد لایت کوین افزایش می یابد. چه انتظاری می توانیم داشته باشیم؟ باید خودمان را برای زلزله آماده کنیم.

هاوینگ لایت کوین در حال آماده کردن سورپرایزهایی است

در حالی که بخشی از دنیای ارز دیجیتال منتظر نصف شدن بیت کوین در بهار 2024 است، کاهش نرخ انتشار LTC نیز قابل توجه است.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Santiment گفت که نصف شدن لایت کوین، پاداش استخراج را تا 50 درصد کاهش می دهد. با این حال، نیروهای دیگری نیز در بازی هستند. نهنگ ها و دیگر سرمایه گذاران بزرگ در حال آماده سازی برای این رویداد هستند.

معاملات نهنگ لایت کوین | منبع: مقدس

تراکنش های این بازیکنان بزرگ همراه با حجم تراکنش های LTC در حال افزایش است.

حجم تراکنش لایت کوین (LTC).
حجم تراکنش لایت کوین | منبع: مقدس

قیمت لایت کوین نیز با سرازیر شدن سرمایه‌گذاری‌ها، به‌دلیل پیش‌بینی این افزایش، به‌طور قابل‌توجهی افزایش یافته است. در نتیجه، لایت کوین می تواند تابستان مثبتی را تجربه کند.

با این حال، همچنان عاقلانه است که احتیاط کنید زیرا این رفتار صعودی ممکن است کوتاه مدت باشد. Santiment در توییتر تایید کرد کاربر که لایت کوین می‌تواند پس از نصف شدن وارد یک بازار صعودی موقت شود.

قیمت‌ها یا در هفته‌های آینده افزایش می‌یابند و قبل از نصف شدن تثبیت می‌شوند، یا در آگوست پس از سرد شدن شور و شوق کاهش خواهند یافت.

به هر حال دارایی برای نظارت؟

واقعاً از این تحلیل چه چیزی می توانیم به دست آوریم؟ از آنجایی که لایت کوین اخیراً روند صعودی داشته است، ممکن است Santiment اشتباه باشد. حتی زمستان کریپتو نیز نمی تواند بر شهرت یا رشد دارایی تأثیر بگذارد.

نمودار LTC/USD
قیمت LTC/USD | منبع: CoinMarketCap

در هر صورت، بسیاری از کارشناسان ادامه بازار صعودی را حداقل تا ماه اوت پیش بینی می کنند. ورود توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به شبکه لایت کوین می تواند احتمال وقوع آن را افزایش دهد.

کارمزد بالای تراکنش‌های بیت‌کوین و اتریوم نیز می‌تواند این نتیجه را تسریع کند و سرمایه‌گذاران را به استقبال از پروژه‌های ارزان‌تر سوق دهد.

در حالی که عواقب نصف شدن غیرقابل پیش بینی باقی می ماند، احتمال کمی وجود دارد که بتواند روند صعودی لایت کوین را مختل کند. یک چیز مسلم است: هر اتفاقی که در این تابستان بیفتد، مطمئناً در مورد آن خواهید شنید.

اخلاقیات داستان: موفقیت LTC بستگی به این دارد که چقدر از روند قبلی پیروی کند.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست نصف شدن لایت کوین (LTC): شمارش معکوس برای سودهای انفجاری؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *