به دلیل افزایش تقاضا از سوی موسسات، بورس لندن (LSE) خدمات تسویه حساب قراردادهای مشتقات بیت کوین را ارائه خواهد کرد.

بورس اوراق بهادار لندن اعلام کرد این شرکت از بازوی پاریس شرکت تابعه خود، LCH، برای مدیریت قراردادهای آتی بیت کوین و اختیار معامله در GFO-X استفاده می کند.

GFO-X یک صرافی دارایی های دیجیتالی تحت نظارت در بریتانیا است. اگر تأییدیه های نظارتی موافق باشند، این سرویس تا سه ماهه چهارم سال 2023 فعال خواهد شد.

تقاضای سازمانی برای بیت کوین

از آنجایی که برخی از موسسات به دلیل چالش های نظارتی تمایلی به نگهداری بیت کوین ندارند، تقاضا برای تجارت مشتقات ارز دیجیتال وجود دارد. یک اتاق پایاپای به موسسات به عنوان میانجی کمک می کند تا در صورت نکول یک طرف، به مدیریت ریسک کمک کنند.

بر اساس فایننشال تایمزLCH مشتقات را با پول نقد تسویه می کند و مارجین واحد رمزنگاری خود را جداگانه نگه می دارد. آرناب سن، یکی از بنیانگذاران GFO-X، می گوید:

رویدادهای اخیر بازار در تجارت دارایی های دیجیتال نیاز به مکانی امن و تنظیم شده را برجسته کرده است که در آن موسسات مالی بزرگ بتوانند در مقیاس بزرگ تجارت کنند و در عین حال دارایی های مشتریان خود را محافظت کنند. LCH قابلیت های اثبات شده مدیریت ریسک را در طیفی از طبقات دارایی و برخی از پیچیده ترین خدمات تسویه در بازارهای مالی امروزی ارائه می دهد. از آنجایی که اولین محل معاملاتی تحت نظارت و تسویه حساب مرکزی بریتانیا به طور کامل بر روی معاملات آتی دارایی دیجیتال و گزینه ها متمرکز شده است، چشم انداز مشترک ما این است که اطمینان حاصل کنیم که الزامات معاملات و تسویه مشتقات دارایی دیجیتال و تقاضای رو به رشد می تواند در یک محیط ایمن و بسیار تنظیم شده برآورده شود.

آیا بریتانیا در رقابت برای جذب کسب و کارهای Web3 از فرانسه عقب افتاده است؟

این حرکت از LSE در حالی صورت می‌گیرد که فرانسه اخیراً بازیگران اصلی Web3 را جذب کرده است. مطابق با بلومبرگشرکت هایی مانند Binance، Crypto.com و Circle پاریس را به عنوان پایگاه اروپایی خود انتخاب کرده اند.

زمانی که Crypto.com پاریس را برای مقر اروپایی خود، ایان بورگ ریپل انتخاب کرد توییت کرد«اگر بریتانیا در مورد تبدیل شدن به هاب بلاک چین و رمزارز جدی است، صرفاً با کلمات نمی‌توان آن را محقق کرد. تصمیم Crypto.com برای قرار گرفتن در پاریس یک پیروزی آشکار در برابر لندن است. ما باید برای جذب صنعت بیشتر تلاش کنیم.»

علاوه بر این، همتایان بورس لندن، مانند CME Group، CBOE Global Markets، و Deutsche Börse، در حال حاضر تسهیلاتی را برای تجارت کریپتوهای پیچیده شده در محصولات سنتی مانند مشتقات ارائه می دهند.

در مورد بورس لندن یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست بریتانیا برای رقابت با فرانسه با خدمات تسویه بیت کوین آماده می شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *