قیمت لایت کوین (LTC) در این هفته 16 درصد افزایش یافت تا به دارایی با بهترین عملکرد در 10 رتبه بندی ارزهای دیجیتال برتر تبدیل شود. به نظر می رسد راه اندازی اخیر استاندارد توکن LTC-20 جرقه جدیدی را در اکوسیستم لایت کوین ایجاد کرده است. آیا پیش‌بینی قیمت LTC 120 دلار تأیید می‌شود؟

لایت کوین یکی از قدیمی ترین ارزهای دیجیتال است که به عنوان جایگزینی سبک وزن برای بیت کوین با پرداخت های همتا به همتا کارآمد و کم هزینه ایجاد شده است.

LTC-20 افزایش علاقه به اکوسیستم

در اول ماه مه، لایت کوین استاندارد توکن پروتکل LTC Ordinals (LTC-20) را معرفی کرد، پاسخی که خودش به BRC-20 Ordinals است که میم ها و NFT ها را به زنجیره پایه بیت کوین متصل می کند.

به طور قابل توجهی، استاندارد توکن LTC-20 به طور گسترده در جامعه جهانی لایت کوین پذیرفته شده است. از اول ماه مه، آدرس‌های کیف پول جدید ایجاد شده در شبکه LTC به تعداد بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است.

جالب اینجاست که این رالی در ابتدا با ایجاد بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی کمتر از 1 کیف پول LTC آغاز شد. با این حال، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های کریپتو اکنون درگیر هستند.

در اینجا یک تحلیل زنجیره‌ای از تجدید حیات لایت‌کوین و پیش‌بینی مبتنی بر داده‌ها وجود دارد که نشان می‌دهد افزایش قیمت LTC تا کجا می‌تواند برسد.

لایت کوین کاربران جدید را با نرخ بی سابقه ای جذب می کند

قابل‌توجه است که هزاران کاربر جدید از LTC-20 استفاده می‌کنند و فعالیت شبکه Litecoin را به سطوح بی‌سابقه‌ای سوق می‌دهند. بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، آدرس‌های فعال روزانه لایت‌کوین (DAA) در ماه مه بیش از 200 درصد افزایش یافت. مقدس.

متریک DAA تعداد روزانه آدرس های کیف پول منحصر به فرد را که تراکنش ها را در شبکه بلاک چین انجام می دهند، ردیابی می کند.

نمودار زیر نشان می دهد که چگونه از حداکثر 237000 آدرس آوریل به بیش از 832000 آدرس ثبت شده در 10 می افزایش یافته است.

پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC) می 2023 – آدرس های فعال روزانه. منبع: مقدس

به طور قابل توجهی، افزایش تعداد کاربرانی که در یک شبکه تعامل دارند، نشان دهنده افزایش تقاضا برای سکه اصلی است.

اگر شرکت کنندگان در شبکه لایت کوین این مسیر را ادامه دهند، افزایش اخیر قیمت LTC می تواند به بالاترین حد خود برسد.

سرمایه گذاران نهنگ در حال ورود به قانون هستند

این تجمع در ابتدا با هجوم کاربران خرده فروشی جدید شروع شد که کیف پول هایی با کمتر از 1 LTC ایجاد کردند. با این حال، داده های زنجیره ای نشان می دهد که نهنگ های کریپتو نیز وارد عمل شده اند.

معاملات تک LTC بیش از 1 میلیون دلار از 9 تراکنش در 12 می به بیش از 600 تراکنش در چهار روز معاملاتی گذشته افزایش یافت.

پیش‌بینی قیمت لایت‌کوین (LTC) در می ۲۰۲۳ - تعداد تراکنش‌های نهنگ (> ۱ میلیون دلار)” کلاس=”wp-image-322904″ /><figcaption class=پیش‌بینی قیمت لایت‌کوین (LTC) در می ۲۰۲۳ – تعداد تراکنش‌های نهنگ (> ۱ میلیون دلار). منبع: مقدس

اگرچه آنها دیر به مهمانی LTC-20 Ordinals رسیدند، به نظر می رسد که نهنگ های لایت کوین اکنون تراکنش های بیشتری را نسبت به هفته اول ماه می 2023 انجام می دهند.

به طور خلاصه، اگر موج LTC-20 حرکت فعلی را حفظ کند و نهنگ ها به خرید ادامه دهند، پیش بینی صعودی قیمت لایت کوین می تواند تأیید شود.

پیش بینی قیمت LTC: جاده ای به 120 دلار

داده های جهانی IntoTheBlock In/Out of Money (GIOM) نشان می دهد که قیمت لایت کوین می تواند قبل از رویداد هاوینگ آینده به 120 دلار برسد.

با این حال، برای اینکه گاوها از پیش بینی صعودی قیمت لایت کوین مطمئن باشند، LTC باید ابتدا مقاومت اولیه را در 105 دلار کاهش دهد. اما، کسب سود توسط 101 میلیون سرمایه‌گذار که 5.83 میلیون LTC را با میانگین 105 دلار خریداری کرده‌اند، ممکن است از آن جلوگیری کند.

با این وجود، اگر پیش‌بینی مثبت قیمت LTC همانطور که انتظار می‌رود اجرا شود، گاوها می‌توانند به اندازه‌ای حرکت کنند که برای 121 دلار تلاش کنند.

پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC) - می 2023 - داده های GIOM.
پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC) – می 2023 – داده های GIOM. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر LTC به طور غیرمنتظره ای به زیر 90 دلار بازگردد، خرس ها می توانند موضع مثبت را باطل کنند.

اگرچه 687000 آدرس که 6.34 میلیون لایت کوین را با حداکثر قیمت 90.45 دلار خریداری کرده اند، می توانند پشتیبانی ارائه دهند. اما، اگر این سطح حمایت شکسته شود، پیش‌بینی صعودی قیمت لایت کوین می‌تواند باطل شود و باعث افت تا 82 دلار شود.

The post راه اندازی LTC-20 قیمت لایت کوین (LTC) را افزایش می دهد: آیا به 120 دلار خواهد رسید؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *