قیمت لایت کوین (LTC) از خط مقاومت مورب خارج شد و نرخ افزایش آن را تسریع کرد و از بقیه بازار ارزهای دیجیتال بهتر عمل کرد.

تعداد موج در بازه های زمانی مختلف از افزایش مداوم پشتیبانی می کند. در نتیجه، حرکت صعودی احتمالا ادامه خواهد داشت.

جهش قیمت LTC منجر به شکست می شود

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی روزانه یک پیش بینی صعودی قیمت LTC را ارائه می دهد. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. اولاً، قیمت از یک خط مقاومت نزولی که از 18 آوریل برقرار بود، خارج شد. این بدان معنی است که اصلاح قبلی اکنون کامل شده است.

در مرحله دوم، LTC یک ساختار اصلاحی ABC (سفید) را تکمیل کرد. همچنین، از این احتمال پشتیبانی می کند که اصلاح کامل شده و یک حرکت جدید به سمت بالا آغاز شده است.

نمودار روزانه LTC/USDT. منبع: TradingView

در نهایت، RSI صعودی است. RSI یک شاخص حرکتی است که توسط معامله گران برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا باید یک دارایی را انباشته یا بفروشد استفاده می کند.

خوانش های بالای 50 صعودی در نظر گرفته می شوند، در حالی که موارد زیر 50 نزولی هستند. در حال حاضر این اندیکاتور بالای 50 (نماد سبز) و در حال افزایش است که نشانه روند صعودی است.

قیمت LTC در حال حاضر در سطح مقاومت اصلاحی فیبوناچی 0.618 92.50 دلار معامله می شود. این که آیا آن را شکست یا رد می شود در تعیین روند آینده بسیار مهم است.

پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC): آیا 100 دلار در دسترس است؟

به روشی مشابه با بازه زمانی روزانه، شمارش موج شش ساعته یک پیش‌بینی صعودی قیمت LTC را ارائه می‌کند.

برای تعیین جهت یک روند، تحلیلگران فنی از تئوری موج الیوت استفاده می کنند که شامل مطالعه الگوهای قیمتی طولانی مدت و روانشناسی سرمایه گذار است.

با توجه به شمارش موج، قیمت LTC افزایش پنج موجی را در 9 می (سفید) آغاز کرد. اگر چنین است، در حال حاضر در موج چهار قرار دارد که به نظر می رسد شکل یک مثلث متقارن را به خود گرفته است. این رایج ترین الگوی موج چهار است.

اگر شمارش صحیح باشد، قیمت LTC از مثلث خارج می شود و به سمت مقاومت بعدی در 99 دلار افزایش می یابد.

مقاومت توسط تلاقی سطوح Fib، یعنی 3.61 پسوند موج یک (سفید) و 1.61 اصلاح خارجی موج چهار (سیاه) ایجاد می شود.

پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC).
نمودار ساعتی LTC/USDT. منبع: TradingView

علیرغم این پیش‌بینی صعودی قیمت LTC، افت به زیر سطح یک موج در 82 دلار (خط قرمز) به این معنی است که روند کوتاه‌مدت نیز نزولی است.

در این صورت، قیمت می تواند تا 75 دلار کاهش یابد. این به این دلیل است که قواعد نظریه موج الیوت بیان می کند که موج چهار نمی تواند به قلمرو موج یک برود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید

پست افزایش قیمت لایت کوین (LTC) – آیا 100 دلار در دسترس است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *