قیمت Decentraland (MANA) با افزایش مجدد متاورس افزایش می یابد، کجا بعدی؟

پس از نزدیک به یک ماه کاهش، قیمت Decentraland (MANA) در هفت روز معاملاتی گذشته دوباره رشد کرده است. داده های زنجیره ای نشان می دهد که دیوانگی انباشت سرمایه گذاران بزرگ بسیار مهم بوده است. آیا هجوم اخیر اپل در متاورس می تواند منجر به پیش بینی صعودی قیمت MANA شود؟

اپل با فهرست کردن یک بازی Axie Infinity در AppStore بومی خود، یک حمله طولانی مدت به دنیای متاورز انجام داده است. توکن‌های برجسته GameFi مانند AXS، MANA و SAND همگی با واکنش بازارها به این خبر افزایش یافتند.

نهنگ های Decentraland برای سودهای بالقوه از فهرست اپل قرار می گیرند

با بیش از 1.8 میلیارد فعال دستگاه های اپل در سراسر جهان، بازی های بومی بلاک چین اکنون می توانند در بازار بسیار گسترده تری نفوذ کنند.

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های Decentraland در حال حاضر MANA را برای پیشبرد دستاوردهای بالقوه جمع‌آوری می‌کنند.

نمودار زیر نشان می دهد که نهنگ های Dencetraland با 10 تا 100 میلیون MANA، 21 میلیون توکن بین 11 تا 17 می اضافه کرده اند.

پیش بینی قیمت Decentraland (MANA) می 2023 – موجودی کیف پول نهنگ. منبع: مقدس

21 میلیون سکه تازه اضافه شده تقریباً 10 میلیون دلار ارزش بازار فعلی دارند. با توجه به اینکه نهنگ‌ها در ماه مه 2023 با فروش دیوانه‌وار شروع کردند، این جنون انباشت یک هفته‌ای حتی قابل توجه‌تر است.

اگر اپل فهرست بازی‌های بلاک چین را آغاز کند، نهنگ‌ها و دیگر سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی استراتژیک احتمالاً فشار خرید بیشتری را وارد می‌کنند. و این در نهایت می تواند پیش بینی صعودی قیمت Decentraland را تأیید کند.

MANA هنوز کم ارزش است

علیرغم انتشار اخبار مثبت، داده های زنجیره ای نشان می دهد که توکن بومی Decentraland هنوز در قیمت های فعلی کمتر از ارزش گذاری شده است. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، نسبت MANA NVT بین 13 تا 17 می 74 درصد از 893.68 به 230.79 کاهش یافته است.

پیش بینی قیمت Decentraland (MANA) - نسبت NVT - می 2023
پیش بینی قیمت Decentraland (MANA) – نسبت NVT – می 2023. منبع: مقدس

به طور معمول، سرمایه گذاران استراتژیک از نسبت ارزش شبکه به حجم تراکنش (NVT) برای ارزیابی رابطه بین ارزش بازار یک شبکه ارز دیجیتال و سطح فعالیت تراکنش های اساسی استفاده می کنند.

هنگامی که نسبت NVT به طور قابل توجهی کاهش می یابد، همانطور که در بالا مشاهده شد، دارایی کمتر از ارزش گذاری شده است و ممکن است به دلیل افزایش قیمت باشد.

به طور خلاصه، افزایش فعالیت نهنگ ها و نسبت NVT پایین می تواند سرمایه گذارانی را که به دنبال ورود به بازار MANA در یک نقطه عطف مثبت حساس هستند، جذب کند.

پیش بینی قیمت MANA: تا 0.75 دلار رقابت کنید

مطابق با IntoTheBlockداده‌های In/Out of Money Around Price (IOMAP)، MANA احتمالاً به بالای 0.75 دلار خواهد رسید.

برای اینکه گاوها از پیش‌بینی صعودی قیمت Decentraland مطمئن باشند، MANA باید ابتدا مقاومت اولیه را در 0.60 دلار کاهش دهد. اما فشار فروش 1570 سرمایه‌گذار که 132 میلیون مانا را با حداکثر 0.60 دلار خریداری کرده‌اند، ممکن است مانع از آن شود.

اگر پیش‌بینی مثبت قیمت MANA همانطور که انتظار می‌رود اجرا شود، گاوها می‌توانند به اندازه‌ای حرکت کنند که به 0.75 دلار فشار بیاورند.

پیش‌بینی قیمت Decentraland (MANA) - می 2023 - داده‌های IOMAP.
پیش‌بینی قیمت Decentraland (MANA) – می 2023 – داده‌های IOMAP. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر MANA به طور غیرمنتظره ای به زیر 0.46 دلار بازگردد، خرس ها می توانند چشم انداز مثبت را باطل کنند. اگرچه همانطور که در بالا مشاهده شد، حمایت صعودی از 2400 آدرس که 106 میلیون سکه را با حداقل قیمت 0.46 دلار خریداری کرده بودند، احتمالاً از این افت جلوگیری می کند.

اگر این سطح حمایت نتواند حفظ شود، پیش‌بینی صعودی قیمت Decentraland می‌تواند عملاً باطل شود و باعث افت تا 0.41 دلار شود.

The post افزایش قیمت Decentraland (MANA) در بازگشت Metaverse – کجا خواهد رفت؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *