قیمت چند ضلعی (MATIC) از یک ساختار کوتاه مدت شکست خورد، اما همچنان بالای یک ناحیه حمایت افقی معامله می شود.

MATIC توکن بومی شبکه Polygon است، یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 که بر قراردادهای هوشمند تمرکز دارد. تحلیل تکنیکال قیمت MATIC در بازه زمانی روزانه نشان می دهد که در 29 مارس، قیمت از یک خط مقاومت نزولی خارج شد. این بازپس گیری منطقه حمایت جزئی را در 1.08 دلار تایید کرد. علاوه بر این، کاهش قبلی زیر آن ناحیه (دایره قرمز) را نامعتبر می کند.

با این حال، قیمت با وجود شکست نتوانست حرکت صعودی را حفظ کند. علاوه بر این، حتی نتوانست به سطح مقاومت اصلاحی فیب 0.5 در 1.25 دلار برسد. بنابراین، امکان افت مجدد را فراهم می کند.

اگر قیمت به زیر ناحیه پشتیبانی 1.08 دلار سقوط کند، ممکن است باعث افت قابل توجهی به سمت نزدیکترین حمایت بعدی در 0.95 دلار شود. با این حال، در صورت بروز جهش، قیمت توکن MATIC در نهایت می تواند به مقاومت 1.25 دلار برسد.

RSI روزانه زیر 50 و در حال کاهش است. در نتیجه بیشتر با احتمال خرابی همسو می شود.

نمودار روزانه MATIC/USDT. منبع: TradingView

خرابی چندضلعی کوتاه مدت (MATIC) می تواند سقوط شدید را تسریع کند

تحلیل تکنیکال نمودار کوتاه مدت دو ساعته نشان می دهد که احتمال سقوط به زیر 1.08 دلار بیشتر است. دلیل این امر شکست کانال حمایتی صعودی کوتاه مدت است. چنین کانال هایی معمولاً شامل حرکات اصلاحی مانند ساختار ABC در داخل کانال هستند. بنابراین وجود آن نشان دهنده نزولی بودن روند است و افزایش قبلی اصلاحی بوده است.

قطره ای که تمام ارتفاع فرود قبلی را طی کند (مشخص شده)، MATIC را به 0.95 دلار می برد و تلاقی بیشتری را در ناحیه پشتیبانی ایجاد می کند.

چند ضلعی (MATIC) الگوی کوتاه مدت
نمودار دو ساعته MATIC/USDT. منبع: TradingView

برای نتیجه گیری، محتمل ترین پیش بینی قیمت Polygon شکست از ناحیه پشتیبانی افقی 1.08 دلار و کاهش به 0.95 دلار است. بازپس گیری کانال قبلی این فرضیه نزولی را باطل می کند و می تواند منجر به جهش به سمت 1.15 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post افت قیمت در پشت چند ضلعی (MATIC) چیست؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *