Polygon (MATIC) با واکنش بازارها به ارتقای شبکه موفق اتریوم 6 درصد جهش کرد، اما داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که هیئت داوران هنوز در مورد چشم‌انداز بلندمدت MATIC هستند. آیا گاوهای چند ضلعی برای جلوگیری از اصلاح قیمت عمده ثابت خواهند ماند؟

Polygon (MATIC) نگرانی های نزولی را برطرف کرد تا پس از ارتقاء Shapella، رشد تاول 7 درصدی را به همراه داشته باشد. اما خلق و خوی شاهین در میان نهنگ ها و ورود سکه به صرافی ها نشان می دهد که MATIC می تواند به زودی به زیر 1 دلار برسد.

نهنگ‌های کریپتو پس از ارتقا Shapella، شاهینی می‌شوند

گروه مهمی از نهنگ‌های رمزنگاری هفته قبل از ارتقای شبکه اتریوم را با جمع‌آوری MATIC سپری کردند. اما بر اساس داده های زنجیره ای Santiment، آنها اکنون موضعی بی طرف گرفته اند.

در مرحله ارتقاء شبکه اتریوم، نهنگ هایی که موجودی 100000 تا 100 میلیونی MATIC دارند، بین 5 تا 12 آوریل 50 میلیون سکه به ارزش 51 میلیون دلار به دست آوردند.

نمودار زیر نشان می دهد که چگونه نهنگ ها در حال حاضر شاهین شده اند و از 12 آوریل تا کنون موجودی خود را در حدود 523 میلیون سکه حفظ کرده اند.

قیمت چند ضلعی (MATIC) در مقابل توزیع عرضه نهنگ. آوریل 2023، منبع: مقدس

توزیع نهنگ ها جریان ورودی و خروجی از موجودی کیف پول سرمایه گذاران بزرگ را دنبال می کند. هنگامی که نهنگ ها خرید خود را متوقف می کنند، بر احساسات کلی بازار پیرامون شبکه اصلی سایه می اندازد.

دارندگان MATIC به دنبال فروش هستند

در حالی که بازار منتظر حرکت بعدی نهنگ ها است، هجوم توکن ها به صرافی ها بیشتر نشان می دهد که دارندگان MATIC می توانند به زودی وارد یک فروش ملایم شوند.

داده‌های زنجیره‌ای Glassnode نشان می‌دهد که در هفته گذشته جهش 4 درصدی در موجودی تبادل MATIC وجود دارد. موجودی مبادله یک معیار مالی است که تعداد سکه های موجود در کیف پول های صرافی شناخته شده را در زمان واقعی ردیابی می کند.

نمودار زیر نشان می دهد که موجودی مبادله ای MATIC از 860 میلیون سکه به حدود 893 میلیون در بین 10 آوریل تا 19 آوریل افزایش یافته است.

قیمت چند ضلعی (MATIC) در مقابل موجودی مبادله.  آوریل 2023
قیمت چند ضلعی (MATIC) در مقابل موجودی مبادله. آوریل 2023، منبع: گلاسنود

هنگامی که دارندگان توکن های خود را به صرافی ها منتقل می کنند، اغلب نشان می دهد که آنها به دنبال خروج از موقعیت های خرید خود یا افزایش فرصت های معاملاتی کوتاه مدت هستند. این افزایش فشار فروش می تواند باعث اصلاح قیمت شود اگر با تقاضای کافی برآورده نشود.

به طور خلاصه، خلق و خوی جنگ‌طلب در میان نهنگ‌ها و هجوم سکه‌ها به صرافی‌ها نشان می‌دهد که قیمت MATIC می‌تواند به زودی روند نزولی فعلی در بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال را منعکس کند.

پیش بینی قیمت MATIC: Retracement می تواند در حدود 0.95 دلار تثبیت شود

IntoTheBlock’s Global In/Out of The Money نشان می دهد که MATIC می تواند به دیوار خرید قابل توجهی در حدود 0.95 دلار برسد که می تواند لحظه ای افت را متوقف کند.

نمودار زیر نشان می دهد که MATIC احتمالاً پشتیبانی فعلی خود را با قیمت 1.10 دلار از دست خواهد داد. اگرچه، 57000 آدرس که دارای 669000 سکه هستند می توانند قیمت را تقویت کنند. با این حال، اگر این سطح پشتیبانی شکست بخورد، 50000 آدرسی که 4.5 میلیارد MATIC را با قیمت متوسط ​​0.95 دلار خریداری کردند، خط دفاعی بعدی خواهند بود.

توزیع قیمت چند ضلعی (MATIC) GlOM.  آوریل 2023
توزیع قیمت چند ضلعی (MATIC) GlOM. آوریل 2023، منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر قیمت MATIC بتواند منطقه مقاومت 1.18 دلاری را کاهش دهد، گاوها ممکن است احساسات نزولی بازار را باطل کنند. اما همانطور که در بالا مشاهده شد، 15000 آدرس که دارای 578 میلیون سکه هستند احتمالاً شتاب را کاهش می دهند. اما اگر آن منطقه مقاومت را نقض کند، Polygon (MATIC) می تواند به روند صعودی خود به سمت 1.29 دلار ادامه دهد.

The post قیمت چند ضلعی (MATIC) سیگنال های متفاوتی را در بحبوحه رکود بازار به چشم می زند، چه اتفاقی می افتد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *