قیمت Polygon (MATIC) در ماه مه 2023 10 درصد کاهش یافت. اما داده‌های زنجیره‌ای اکنون سیگنال‌های متعددی از بازگشت احتمالی صعودی به سمت 1 دلار را نشان می‌دهند. آیا ایردراپ پیش رو برای تایید پیش بینی مثبت قیمت MATIC کافی خواهد بود؟

در 10 می 2023، Sandeep Nailwal بنیانگذار Polygon یک توییت که به ایردراپ آینده MATIC اشاره کرد. Sandeep Airdrop را در میان دیگر استقرارهای در حال انجام فهرست کرد تا بر پذیرش محصول تازه راه اندازی شده Polygon zkEVM تاکید کند.

پس از آن توییت، MATIC شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد کاربران فعال در تعامل با شبکه بوده است. به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران چند ضلعی اخیراً در مورد سهام‌داری DeFi بالا رفته‌اند معاملات zkEVM به بالاترین حد خود رسیده اند.

در اینجا آمده است که چگونه این سه سیگنال حیاتی زنجیره ای می توانند به طور بالقوه پیش بینی قیمت بالقوه MATIC 1 دلاری را تأیید کنند.

سرمایه گذاران چند ضلعی در حال تعیین موقعیت برای سود Airdrop هستند

در 15 مه، پس از یک افت شدید در اوایل ماه مه، سرمایه گذاران Polygon دوباره شروع به افزایش فعالیت سهامداری MATIC خود کردند. این را می توان به موقعیت سرمایه گذارانی نسبت داد که از سودهای بالقوه ایردراپ آتی بهره می برند.

بین 15 تا 22 می، 37 میلیون توکن MATIC (0.4٪ از کل عرضه گردش) در قراردادهای مختلف هوشمند DeFi به اشتراک گذاشته شده است.

پیش‌بینی قیمت چند ضلعی (MATIC) می 2023 – تامین در قراردادهای هوشمند. منبع: گلاسنود

تامین در قراردادهای هوشمند درصدی از عرضه در گردش ارزهای دیجیتال را که سرمایه گذاران در پروتکل های مختلف DeFi محبوس کرده اند، ردیابی می کند. هنگامی که شروع به افزایش می کند، باعث کاهش لحظه ای عرضه در بازار می شود.

اگر سرمایه‌گذاران به این نرخ ادامه دهند، می‌تواند باعث افزایش سریع قیمت MATIC شود زیرا عرضه نسبت به تقاضا کاهش می‌یابد.

Polygon شاهد هجوم کاربران بوده است

بلاک چین Polygon (MATIC) به دلیل انبوهی از محصولات جدید و ارتقای فناوری اساسی، جذب کاربر را افزایش داده است.

در حالی که قیمت MATIC هنوز منتشر نشده است، تعداد کاربرانی که به طور فعال تراکنش ها را در شبکه اجرا می کنند به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

به طور خاص، بین 10 تا 22 می، آدرس‌های فعال (7d) افزایش 22 درصدی از 1.21 میلیون به 1.47 میلیون آدرس فعال.

پیش‌بینی قیمت چند ضلعی (MATIC) مه 2023 - آدرس‌های فعال روزانه
پیش‌بینی قیمت چند ضلعی (MATIC) می 2023 – داده های آدرس های فعال روزانه. منبع: مقدس

این آدرس‌های فعال (7d) متریک میانگین هفت روزه آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد را که در شبکه تعامل دارند، می‌گیرد. و هنگامی که در طول یک روند نزولی قیمت شروع به افزایش می کند، همانطور که در بالا مشاهده شد، نشان دهنده یک بهبود قریب الوقوع قیمت است.

به طور خلاصه، اگر سرمایه‌گذاران کریپتو به سهام خود در MATIC ادامه دهند و کاربران فعال باقی بمانند، دارندگان می‌توانند پیش‌بینی معکوس قیمت صعودی داشته باشند.

پیش بینی قیمت MATIC: عملیات بازیابی 1 دلار

سیگنال‌های صعودی روی زنجیره نشان می‌دهد که MATIC می‌تواند نقطه عطف 1 دلار را در روزهای آینده پس بگیرد.

با این حال، داخل TheBlock’s نمودار IOMAP زیر نشان می دهد که حدود 52000 سرمایه گذار 4.5 میلیارد MATIC را با قیمت متوسط ​​0.95 دلار خریداری کرده اند. اگر دارندگان تصمیم به فروش در قیمت سربه‌سر خود داشته باشند، این می‌تواند مقاومت ایجاد کند.

این خوشه در حال حاضر بزرگترین مانع بالقوه و یک سطح مقاومت کلیدی برای MATIC است.

با این حال، اگر حرکت صعودی قوی وجود داشته باشد، همانطور که پیش بینی می شود، می تواند به عنوان منطقه تقاضا عمل کند. از آنجایی که از نظر تاریخی، 0.95 دلار سطحی است که مردم دوست دارند خرید کنند، MATIC می تواند به سمت 1 دلار حرکت کند.

پیش‌بینی قیمت چند ضلعی (MATIC) - می 2023 - داده‌های IOMAP
چند ضلعی (MATIC) پیش بینی قیمت – می 2023 – داده های IOMAP. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر سطح 0.95 دلار یک مقاومت ایجاد کند، خرس ها می توانند پیش بینی صعودی قیمت MATIC را باطل کنند. با این حال، 60500 سرمایه‌گذار که 929 میلیون را با قیمت متوسط ​​0.80 دلار خریداری کرده‌اند، می‌توانند حمایتی را ارائه دهند.

اما عدم حفظ آن سطح حمایت کلیدی می تواند باعث شود که MATIC بیشتر به سمت 0.73 دلار سقوط کند

پست پیش بینی قیمت چند ضلعی (MATIC): ارزیابی احتمال بازیابی تا 1 دلار اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *