مدیر عامل شرکت رسانه ای آلمانی Bertelsmann استدلال می کند که هوش مصنوعی (AI) می تواند به جای جایگزینی بیان خلاقانه در میان جنگ های کپی رایت، تقویت کند.

رئیس رسانه می گوید هوش مصنوعی می تواند برای خلاقان “بسیار مثبت” باشد

توماس راب، رئیس شرکت صاحب BMG Music، گفت که مزایای هوش مصنوعی بیشتر از تهدیدات آن است.

Rabe ضمن اذعان به واقعیت منازعات نقض حق چاپ که Spotify خود را در میانه آن دید، گفت که هوش مصنوعی یک نقطه عطف اجتماعی است.

این می تواند بسیار مثبت باشد به شرطی که در بالای آن بمانیم و پتانسیل و تهدیدات آن را درک کنیم.»

غول رسانه ای تایید کرد این شرکت در حال بررسی قانونی بودن تولید محتوای جدید از طریق مطالب دارای حق چاپ بود. او از دیدگاه نیمه پر لیوان استدلال کرد که کتاب‌های هوش مصنوعی با کیفیت‌های متفاوت می‌توانند ارزش آثار منابع معتبر را افزایش دهند.

Bertelsmann از هوش مصنوعی برای دوبله برنامه تلویزیونی X-Factor خود استفاده می کند.

ویدیوهای سخنرانی Google AI Dubs | منبع: گوگل

گوگل در کنفرانس اخیر خود فناوری دوبله سخنرانی های انگلیسی را با دانشگاه ایالتی آریزونا به نمایش گذاشت.

گروه موسیقی یونیورسال با موفقیت حق نسخه‌برداری آهنگی که توسط هوش مصنوعی با حضور Drake و The Weeknd تولید شده بود را دریافت کرد. پلتفرم های پخش عمده به زودی این قطعه را حذف کردند، با مدیر عامل Spotify، دانیل اکگفتنشرکت با لیبل همکاری کرد.

«(T) عقب‌نشینی هوش مصنوعی از صنعت کپی‌رایت، یا برچسب‌ها و شرکت‌های رسانه‌ای، واقعاً (نگران) مسائلی مانند «نام و شباهت» است، حق نسخه‌برداری واقعی چیست، چه کسی حق چیزی را دارد که در آن چیزی را آپلود می‌کنید و ادعا می‌کنید. دریک باشد (زمانی که) واقعاً اینطور نیست و غیره. این نگرانی‌های مشروع است.»

آهنگی که توسط کاربر TikTok Ghostwriter977 ایجاد شد، نه میلیون استریم را در Spotify، TikTok و دیگر پلتفرم‌ها ایجاد کرد.

سایر آهنگ های هوش مصنوعی که هنرمندان برجسته را در بر می گیردعبارتند ازشخصی که قبلا می شناختم، با کانیه وست و پلیبوی کارتی، و Starboy توسط تراویس اسکات و آریانا گرانده.

لوئیس تومپروس، کارشناس حقوق هارواردگفتمهم است که ابتدا تعریف کنیم که آیا آموزش هوش مصنوعی با مطالب دارای حق چاپ نقض می شود یا خیر.

او استدلال کرد که در حالی که قانون کپی رایت آثار مشتق شده ای را که سبک خاصی از هنر را تقلید می کنند مجازات نمی کند، این سوال باقی می ماند که آیا نویسنده می تواند حقوق آثار مشتق ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را ادعا کند یا خیر.

اداره کپی رایت ایالات متحده اخیراً گفته است که هوش مصنوعی نمی تواند نویسنده باشد.

گوگل اعلام کرد که در حال توسعه ابزارهای واترمارک و ابرداده برای فیلتر کردن محتوای مصنوعی است. واترمارک داده‌های انعطاف‌پذیر را در فایل‌هایی جاسازی می‌کند که از ویرایش «متوسط» جان سالم به در خواهند برد. فراداده زمینه خلق اثر را مشخص می کند.

در حالی که Tompros شانس اصلاح قانون حق چاپ در سطح فدرال را کم اهمیت جلوه داد، او گفت که این بر عهده دادگاه است که قانون موردی ایجاد کند که حقوق هنرمندان را با آزادی بیان متعادل کند.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

برتلزمن باس می گوید هوش مصنوعی فرصتی برای صنایع خلاق است اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *