به نظر می رسد که تب Memecoin در حال کاهش است زیرا قیمت های محبوب مانند PEPE در حال کاهش است. این خبر خوبی برای کاربران بیت کوین است، اما ممکن است برای سرمایه گذاران نباشد زیرا بازارهای ارزهای دیجیتال به اصلاح ادامه می دهند.

به نظر می رسد که جنون ضرب کوین که هفته گذشته شبکه بیت کوین را مسدود کرد، کاهش یافته است. علاوه بر این، ممکوین PEPE با مضمون قورباغه که در مرکز توجه قرار داشت، از زمان اوج خود در اوایل این ماه، 60 درصد از دست داده است.

PEPE در 5 مه از گمنامی به بالاترین قیمت 0.00000431 دلار رسید. با این حال، از آن زمان تا به حال بیش از 60 درصد در کاهش قیمت فعلی به 0.00000172 دلار کاهش یافته است.

ممکوین در روز 4.5 درصد کاهش یافته است، در حالی که بازارها 1.7 درصد رشد کرده اند. این نشان می دهد که تب memecoin فعلا به پایان رسیده است.

ارزش بازار سکه قبل از عقب نشینی به سطح فعلی حدود 720 میلیون دلار به 1.6 میلیارد دلار رسید.

PEPE/USD 1W – BeInCrypto

محو شدن حدس و گمان Memecoin

سفته بازان اغلب برخی از دارایی های BTC و ETH خود را برای ممکوین های پرخطر می فروشند. گزارش شده که به نظر می رسد این همان اتفاقی است که اخیراً رخ داده است، زیرا دو تیم برتر پس از چندین ماه پیشرفت، عقب نشینی می کنند بلومبرگ.

درباره PEPE، یک تاجر در مدیر دارایی دیجیتال Arca، Kyle Doane، گفت: “در پایان روز، این یک بلیط قرعه کشی است” قبل از اینکه اضافه کند، “این نوع معاملات اساسا یک کازینو متمرکز است.”

شوق memecoin احتمالاً می‌تواند نشانه‌ای از یک بازار محلی باشد که اغلب با کاهش چند ماهه بیت‌کوین و برادران آن همراه است. سناریوی مشابهی در می 2021 زمانی که Dogecoin (DOGE) رونق memecoin را رهبری کرد، رخ داد.

جو روتوندا، مدیر بخش اجرایی هیئت مدیره اوراق بهادار ایالت تگزاس، گفت:

زمانی که هجوم ناپدید می‌شود و هیاهو از بین می‌رود، ارزش به شدت کاهش می‌یابد و سرمایه‌گذاران می‌توانند متحمل ضررهای قابل توجهی شوند.

نقدینگی از memecoin ها نیز به دلیل مشکلات نقدینگی می تواند مشکل ساز باشد. با این حال، PEPE هنوز حدود 360 میلیون دلار حجم معاملات روزانه دارد.

کاهش کارمزد بیت کوین

اکنون که جنون ضرب سکه در حال کاهش است، شبکه بیت کوین نفسی کشیده است. با تثبیت کارمزد تراکنش‌ها، تعداد تراکنش‌های تایید نشده معلق در این ممپول به 242837 کاهش یافته است.

تراکنش های تایید نشده بیت کوین - Mempool.Space
تراکنش های تایید نشده بیت کوین – Mempool.Space

بر اساس این گزارش، تراکنش‌های روزانه همچنان بالا هستند، بالای 600000 BitInfoCharts داده ها. خوشبختانه، میانگین کارمزد تراکنش ها به حدود 3.76 دلار کاهش یافته است.

در 8 می، به دلیل افزایش تقاضا برای فضای بلوک در طول اوج هیجان BRC-20 و Ordinal inscription، هزینه ها به بیش از 30 دلار افزایش یافت.

قیمت بیت کوین در معاملات صبح دوشنبه آسیا با 1.4 درصد افزایش در روز به 27191 دلار رسید.

پست Memecoin Minting Madness Hype با کاهش قیمت PEPE محو می شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *