MetaWorks حق بین‌المللی فیلم Zero Contact Zero Contact محصول 2021 را با بازی آنتونی هاپکینز به فروش می‌رساند.

MetaWorks، پلتفرم توسعه metaverse، قراردادی با Opus One Pictures برای فروش حقوق بین‌المللی Zero Contact انجام داده است.

تماس صفر، اولین فیلم NFT

فیلمبرداری که در طول همه گیری COVID-19 گرفته شده است، سازندگان فیلم ادعا می کنند که این اولین فیلم تمام طول NFT است. BeInCrypto در جولای 2021 گزارش داد که این فیلم به طور انحصاری به عنوان NFT در سرویس پخش فیلم بلاک چین VUELE به نمایش درآمد.

اسکات گالاگر، رئیس MetaWorks، گفت GlobeNewswireتماس صفر یک فیلم مهم از نظر فناوری و اجتماعی است که در طول همه‌گیری جهانی فیلمبرداری شده و تبدیل به اولین فیلم بلند بلندی می‌شود که به‌طور انحصاری به عنوان NFT عرضه می‌شود.

سال گذشته، بازیگر برنده جایزه اسکار، آنتونی هاپکینز، مجموعه NFT را منتشر کرد که در عرض هفت دقیقه به فروش رفت. علیرغم زمستان کریپتو، مجموعه ابدی هاپکینز سریعترین فروش را در OpenSea ثبت کرد.

این مجموعه ای از 1000+ NFT است که تصاویر و انیمیشن های قابل تاملی را به تصویر می کشد تا تفسیرهای کهن الگوی متنوع سر آنتونی هاپکینز از The Eternal را جاودانه کند: The Jester، The Lover، The Rebel، The Hero، The Ruler، The Sage، The Magician، The Eternal. دهنده، کاوشگر، و خالق.

در مورد MetaWorks یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

پست MetaWorks برای فروش حقوق اولین NFT به عنوان یک فیلم اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *