قانون بازار دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) به اتفاق آرا از اعضای اتحادیه اروپا (EU) تایید شده است زیرا اتحادیه به سمت مقررات سختگیرانه تر ارزهای دیجیتال حرکت می کند.

مقررات مربوط به رمزارزها سرانجام با تصویب آن توسط دولت های مختلف در سراسر جهان، روشن شد. اکنون، اتحادیه اروپا نیز قوانین مورد انتظار MiCA خود را برای مقررات کریپتو تایید کرده است.

همه 27 عضو قوانین MiCA را برای مقررات کریپتو تایید کردند

لایحه MiCA با تأخیرهای متعدد مواجه شد، اما ضروری تشخیص داده شد، به ویژه پس از فروپاشی FTX. در نهایت ماه گذشته تاییدیه اعضای اتحادیه اروپا را دریافت کرد.

و روز سه شنبه، تمام 27 وزیر دارایی فینال خود را انتخاب کردند رایبه نفع قانون MiCA است.

منبع تصویر

بر اساس آی بی تایمزهدف این قوانین به ویژه بستن خلأهای موجود در سیستم است که امکان اجتناب از مالیات را فراهم می کند. الیزابت سوانتسون، وزیر دارایی سوئد، می‌گوید: «این امر خطر استفاده از دارایی‌های رمزنگاری شده را به عنوان پناهگاهی امن برای اجتناب از مالیات و تقلب مالیاتی کاهش می‌دهد.»

اجرای قانون MiCA در جولای 2024 آغاز خواهد شد.

گری جنسلر: قوانینی برای کریپتو قبلاً منتشر شده است

در حالی که اتحادیه اروپا و سایر کشورهای بزرگ به سمت مقررات شفاف کریپتو هستند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تمایلی به تهیه دستورالعمل‌های خاصی ندارد.

در یک گفتگو با تام بارکین، رئیس بانک فدرال رزرو ریچموند، گری جنسلر، رئیس SEC تأیید کرد که قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال قبلاً منتشر شده است. او گفت:

«آژانس ما قوانینی را در مورد اینکه بورس چیست، دلال بودن به چه معناست، مشاور نگهبانی و دارایی بودن چیست، و نحوه ثبت عرضه اوراق بهادار را وضع کرده است.

این قوانین وجود دارند و هیچ چیزی در مورد یک فناوری جدید وجود ندارد که آن را با سیاست های عمومی که کنگره تعیین کرده است، ناسازگار کند.

اوایل امروز، BeInCrypto گزارش داد که SEC درخواست Coinbase را برای دستورالعمل‌های خاص در مورد مقررات کریپتو رد کرده است. پاسخ SEC پس از آن صادر شد که دادگاه به آن دستور داد به درخواست تجدیدنظر Coinbase در 4 می پاسخ دهد.

چیزی برای گفتن در مورد MiCA یا هر چیز دیگری دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post اروپا متعهد به قوانین مالیاتی سخت‌تر کریپتو می‌شود، MiCA به اتفاق آرا تأیید می‌شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *