Morgan DF Fintoch، پروژه‌ای که ادعا می‌کرد با مورگان استنلی ارتباط دارد، وجوه کاربران را به ارزش نزدیک به 32 میلیون دلار به سرقت برده است.

صنعت کریپتو اغلب به یک بخش پرسود برای سرمایه گذارانی تبدیل می شود که با طمع و جاه طلبی برای ثروتمند شدن سریع مصرف می شوند. کلاهبرداران از این حرص و طمع و پیچیدگی فناوری برای سوء رفتارهای خود سوء استفاده می کنند.

Morgan DF Fintoch Exit Scam

کاراگاه زنجیری ZachXBT توییت کرد Morgan DF Fintoch احتمالاً یک کلاهبرداری خروج از رمزنگاری انجام داده و 31.6 میلیون USDT را سرقت کرده است. ZachXBT نوشت: “Fintoch روزانه 1% ROI را تبلیغ کرد و ادعا کرد که متعلق به مورگان استنلی است.”

پیش از این، مورگان استنلی صادر کرده بود اطلاع به کاربران اطلاع می دهد که هیچ گونه وابستگی به DF Fintoch ندارد.

علاوه بر این، این پروژه با استفاده از تصویر بازیگر، هویت به اصطلاح مدیرعامل باب لمبرت را جعل کرد. مایک پروونزانو در وب سایت رسمی خود

Morgan DF Fintoch بیش از 71000 دنبال کننده دارد توییتر و در برخی از نشریات معروف مانند یاهو دارایی، مالیه، سرمایه گذاری.

منبع: وب سایت رسمی

آزمایش GREED

سرمایه گذاران ناآگاه اغلب در دام کلاهبرداری های میم کوین گرفتار می شوند. به عنوان مثال، علیرغم پرچم‌های قرمز، DF Fintoch تعداد زیادی دنبال‌کننده توییتر و نزدیک به 32 میلیون دلار سرمایه کاربران داشت.

یک توسعه دهنده سولانا، ووشیاخیراً یک “آزمایش حرص و آز” برای آموزش مردم در مورد کلاهبرداری های رمزنگاری میم کوین.

ووشی زمانی که حدود 2000 دنبال کننده در توییتر داشت، یک توئیت شوخی درباره یک سکه جدید به نام $GREED ایجاد کرد. اما این توییت محبوب شد و فالوورهای او در عرض شش ساعت دو برابر شد.

او همچنین یک وب‌سایت ایجاد کرد و از مردم خواست تا کیف پول و حساب توییتر خود را با «مجوز نوشتن» به هم متصل کنند تا ایردراپ بزرگ‌تری دریافت کنند. 55000 کیف پول به وب‌سایت متصل شدند، در حالی که 42000 حساب توییتر متصل شدند.

به تدریج $GREED با نزدیک به یک میلیون توییت شروع به ترند در توییتر کرد.

ووشی در وبلاگ مدیوم نوشت:

«حساب‌های Copycat ظاهر شدند. ده ها Voshys و ده ها Greeds، هم حساب توییتر و هم توکن راه اندازی شد. در تلاشی وحشتناک برای جلوگیری از کلاهبرداری مردم، می روم و یک توکن به نام $GREED ایجاد می کنم که 0 منبع دارد و درباره آن پست می کنم.

من امیدوار بودم که همه کسانی که آن آدرس ضرابخانه توکن دارند، کمتر احتمال دارد که در هر توکنی به نام $GREED پول بیاندازند، در حالی که فکر می کنند به من ربطی دارد.”

در نهایت، توسعه دهنده آزمایش را با یک توییت به پایان رساند:

“طمع مرا در خود فرو برد.

کیف پولم را به یک سایت تصادفی وصل کردم، یک tx کور امضا کردم، مجوز نوشتن را برای توییتر خود تحویل دادم.

این آزمایش $GREED بود.”

تا زمان نوشتن، تعداد فالوورهای او بیش از 16 برابر افزایش یافته است، از 2000 فالوور اولیه به بیش از 32000 نفر.

درباره Morgan DF Fintoch یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post Rug Pull: Morgan DF Fintoch Crypto Fraud 32 میلیون دلاری مرتکب شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *