Rekt Fencer، یک اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال و خالق X DAO، اخیراً یک Sui airdrop را در توییتر تیز کرده است. با این حال، دیگران در جامعه کریپتو می گویند که ادعاهای فنسر بی معنی است.

Adeniyi Abiodun از Mysten Lab با تکذیب گزارش‌های مربوط به ایردراپ‌های Sui پاسخ داد، در حالی که قبلاً در بحث فضای توییتر “پاداش” کاربر را تایید کرده بود.

آیا SUI Airdrop اتفاق می افتد؟

فنسر ادعا می کند که ایردراپ Sui ممکن است از رقیب اصلی خود، Aptos پیشی بگیرد. تحقیقات اینفلوئنسر رمزارز بر این واقعیت استوار بود که SUI 336 میلیون دلار از VC های اصلی جمع آوری کرد در حالی که Aptos در مجموع 350 میلیون دلار جمع آوری کرد.

شمشیرباز متذکر شد“آنها (Aptos) 20 میلیون دلار APT در لیست (160 میلیون دلار) فروختند.”

فنسر پیش‌بینی می‌کند که 20 درصد از عرضه به مشارکت‌کنندگان اولیه داده می‌شود، زیرا SUI باید خود را از رقبای خود در زمینه فناوری و جذب سرمایه مشابه متمایز کند.

حتی اگر برنامه های ایردراپ فعلی بوده است تکذیب کردایردراپ Sui دور از ذهن نیست، به خصوص با توجه به اینکه ایردراپ ها پتانسیل بالایی برای افزایش پذیرش و ترافیک شبکه در مقیاس بزرگ دارند. این می تواند تست استرس شبکه قبل از استقرار شبکه اصلی باشد.

برای انتخاب شدن برای ایردراپ، فنسر توصیه می‌کند به برنامه سفیر تازه‌تشکیل شده پروژه بپیوندید، در حالی که NFT‌ها را برش داده و به اشتراک می‌گذارید. این برنامه از تولید محتوای سازمان، تعامل اجتماعی و پروژه های خلاقانه پشتیبانی می کند.

در ضمن ابیودون پاسخ داد به تاپیک با بیان این جمله، «از انتشار مزخرفات دست بردار. سوئی ایردراپ وجود ندارد. نه برنامه ریزی شده است و نه هرگز چنین خواهد شد.»

کاربر دیگری به سرعت به تبادل نظر اخیر Abiodun Spaces در توییتر اشاره کرد. ابیودون در گفتگو گفت که او بسیاری از اعضای انجمن را انتخاب کرده است که برای اعضای خارج از ایالات متحده از برنامه دسترسی به جامعه با تخفیف برخوردار خواهند شد.

کاربر دوم توییتر اشاره کرد که این “کشاورزی تعامل” است. Sui توزیع توکن خود را در دسامبر سال گذشته اعلام کرد. در آن زمان، گفته شده بود که علاقه مندان به Sui می توانند آن را مستقیماً از طریق برنامه دسترسی به جامعه بدون شرکت در برنامه های بنیاد خریداری کنند.

Airdrop برای نامزدی و پذیرش

Sui به عنوان اولین بلاک چین لایه 1 بدون مجوز معرفی شد که به توسعه دهندگان و تولیدکنندگان این امکان را می دهد تا تجربیاتی را ایجاد کنند که شامل نهایی شدن فوری، هزینه های ارزان و مقیاس پذیری افقی است.

طرح توزیع توکن SUI منتشر شد دسامبر 2022

گزارش های هفته گذشتهاشاره شدکه بنیاد SUI احتمالاً مکانیزم 6% airdrop را برای توکن خود در نظر گرفته است.

شایان ذکر است، این اعلامیه پس از جمع‌آوری اتریوم، آربیتروم در ماه مارس، 1.1 میلیارد توکن ARB را به 625000 کیف پول ارسال کرد. در این بین، شایعات متعددی منتشر می شود مبنی بر اینکه ارتقای OpenSea Pro ممکن است مانند Blur شامل یک airdrop باشد.

در همین حال، پلتفرم Sui اخیرا تایید کرده است که حداقل 80 پروژه می تواند در شبکه خود قرار گیرد.

The post بنیانگذار Mysten Labs شایعات Airdrop شبکه Sui را رد کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *