قیمت NEO (NEO) از سطح مقاومت بلندمدت خارج شده است اما نتوانسته است رالی خود را حفظ کند.

حتی اگر قیمت پس از شکست به زیر یک مقاومت حیاتی سقوط کرد، اقدام قیمت و شمارش موج نشان می‌دهد که افزایش دیگری در راه است.

آیا NEO می تواند شکست را حفظ کند؟

چشم انداز هفتگی NEO متفاوت است زیرا علائم صعودی و نزولی وجود دارد. در سمت صعودی، قیمت از خط مقاومت 609 روزه خارج شد. این منجر به یک حرکت صعودی شدید و بالاترین قیمت سالانه 15.80 دلار در ماه فوریه شد.

در حالی که این امر به ظاهر باعث بازیابی منطقه افقی 12 دلاری شد، قیمت کمی بعد از آن به زیر آن سقوط کرد. اکنون انتظار می رود که این منطقه مقاومت کند.

این گونه انحرافات به عنوان نشانه های نزولی در نظر گرفته می شوند زیرا خریداران نمی توانند رالی را حفظ کنند.

نمودار هفتگی NEO/USDT. منبع: TradingView

در نهایت، RSI یک چشم انداز ترکیبی ارائه می دهد. معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای ارزیابی اینکه آیا یک بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است. این اندیکاتور در حال افزایش است اما به زیر 50 رسیده است. بنابراین، تا زمانی که RSI رد نشود یا خط 50 را پس بگیرد، روند مشخص نیست.

پیش‌بینی قیمت NEO: تعداد موج نشان می‌دهد که اصلاح کامل شده است

تجزیه و تحلیل فنی از بازه زمانی روزانه نشان می دهد که اصلاحات ادامه دارد از پایان فوریه کامل شده است. دلایل متعددی برای این وجود دارد.

در مرحله اول، قیمت در ناحیه حمایت افقی 9.20 دلار پس از انحراف قبلی به زیر آن افزایش یافت. این یک فیتیله پایینی بلند (نماد سبز) ایجاد کرد که نشانه فشار خرید در نظر گرفته می شود. هم انحراف و هم فتیله پایینی بلند نشانه های صعودی محسوب می شوند.

ثانیا، RSI روزانه یک واگرایی صعودی ایجاد کرده است. واگرایی صعودی (خط سبز) زمانی رخ می دهد که کاهش مومنتوم با کاهش قیمت همراه نباشد. این اغلب منجر به تغییر روند صعودی می شود.

در نهایت، شمارش موج یک قرائت صعودی ارائه می دهد. با مطالعه الگوهای طولانی مدت قیمت و روانشناسی سرمایه گذاران، تحلیلگران فنی از نظریه موج الیوت برای تعیین جهت روند استفاده می کنند.

تعداد موج یک ساختار اصلاحی کامل ABC (سفید) را نشان می دهد که در آن امواج A:C وجود دارد نسبت 1:1

پیش بینی قیمت NEO تجزیه و تحلیل قیمت NEO پیش بینی قیمت NEO تجزیه و تحلیل فنی NEO NEO Bullish
نمودار روزانه NEO/USDT. منبع: TradingView

علیرغم این پیش‌بینی صعودی قیمت NEO، کاهش به زیر سطح پایین موج C معادل 7.61 دلار (خط قرمز) به معنای نزولی بودن روند خواهد بود. در این صورت، افت به نزدیکترین حمایت بعدی در 7.20 دلار محتمل ترین سناریو خواهد بود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست قیمت NEO (NEO) عقب می نشیند، اما حرکت صعودی باقی می ماند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *