بر اساس گزارش بازار سه ماهه اول، فعالیت شبکه در XRP Ledger (XRPL) ریپل در طول سه ماهه اول به بالاترین حد خود رسید و عمدتاً توسط توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هدایت می‌شد.

بر اساس این گزارش، از زمان پشتیبانی شبکه از این دارایی‌های دیجیتال در نوامبر 2022، بیش از 1 میلیون NFT در لجر ثبت شده است.

تجارت NFT در XRPL محبوبیت پیدا می کند

مدیر عامل SBI VC Trade، توموهیکو کوندو، این را تایید کرد. اضافه كردن که Ledger در میان 10 زنجیره برتر برای حجم و معاملات NFT قرار داشت.

برای زمینه، 3zy داده ها بیش از 2000 مجموعه NFT را در XRPL با حجم تجمعی بیش از 22 میلیون نشان می دهد. داده ها همچنین نشان می دهد که مجموعه های برتر در شبکه شامل XPUNKS، Bored Apes، XRP Clubs، XPECTAR و غیره هستند.

XPUNKS NFT های مبتنی بر XRPL (منبع: 3zy)

Bithomp داده ها داده های 3zy را بیشتر تایید کرد.

تراکنش های XRPL و حجم DEX افزایش می یابد

بر اساس این گزارش، تراکنش های XRPL با 9 درصد افزایش به 116 میلیون در سه ماهه اول، در حالی که حجم مبادلات غیرمتمرکز با 34 درصد افزایش به 115 میلیون دلار رسیده است.

در همین حال، معامله گران در شبکه 140900 واحد از دارایی را در کارمزد تراکنش سوزاندند، در حالی که میانگین کارمزد تراکنش در شبکه در 0.00121XRP ناچیز است.

فعالیت زنجیره ای XRPL
فعالیت زنجیره ای XRPL (منبع: گزارش بازار XRP)

متوسط ​​حجم روزانه XRP در مبادلات متمرکز بین سه ماهه چهارم سال 2022 و سه ماهه اول سال 2023، 46 درصد افزایش یافته است و از 698 میلیون دلار به 1 میلیارد دلار رسیده است.

ریپل در Q1 بیش از XRP فروخت

بر اساس این گزارش، ریپل در سه ماهه اول حدود 2.6 میلیارد دلار از سکه XRP خریداری کرده است. با این حال، این شرکت همچنین فروش 2.93 میلیارد دلار XRP به مشتریان خود را با استفاده از سیستم پرداخت نقدینگی درخواستی (ODL) خود گزارش داد.

این به این معنی است که این شرکت فروش خالص مثبت 361.06 میلیون دلار را ثبت کرده است که نسبت به 226.31 میلیون دلار در سه ماهه قبل افزایش یافته است.

فروش XRP
فروش XRP (منبع: گزارش بازار XRP)

در همین حال، این شرکت ارز دیجیتال به دلیل بحران بانکی ایالات متحده در ماه مارس، خرید XRP را برای چند روز متوقف کرد. این شرکت افزود که از آن زمان فعالیت خرید از سر گرفته شده است و شرکت انتظار دارد با افزایش پذیرش ODL به خرید خود ادامه دهد.

ریپل منتظر قضاوت خلاصه در مورد پرونده SEC در سال 2023 است

در حالی که ریپل به رشد خود ادامه می دهد، پرونده SEC علیه این شرکت بدون هیچ تاریخ مشخصی حل نشده باقی مانده است. دادگاه در 6 مارس یک نظر 57 صفحه ای صادر کرد که شهادت کارشناسی SEC در مورد انتظارات معقول خریداران XRP را رد کرد.

شرکت پرداخت کریپتو انتظار دارد دادگاه قبل از پایان سال 2023 رای خلاصه خود را صادر کند.

The post XRPL ریپل رشد قابل توجهی را در سه ماهه اول 2023 ثبت کرد، به لطف NFT ها اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *