نیکلاس تروگلیا، دزد کریپتو، پس از دستگیری پلیس به اتهام کلاهبرداری و داشتن سلاح، دوباره با زندان مواجه شد.

این دزد 25 ساله ارزهای دیجیتال تنها در ماه ژانویه آزاد شده بود، با بازگشت به زندان مواجه است.

تروگلیا مجرم شغلی رمزارز است

مطابق با بلومبرگپلیس تروگلیا را روز سه شنبه در حالی که با پدرش در Ocoee فلوریدا زندگی می کرد دستگیر کرد. در حالی که جزئیات کمی از دستگیری وی در دست نیست، وی به کلاهبرداری و نگهداری سلاح متهم شده است.

دزدی ها و کلاهبرداری های رمزنگاری اغلب در سال 2023 به سرفصل اخبار تبدیل می شوند. اما تروگلیا با سرقت 23 میلیون دلاری در سال 2018 از فردی به نام مایکل ترپین، زمانی که جرایم رمزنگاری کمتر رایج بود، صنعت را شوکه کرد.

BeInCrypto گزارش داد که او همچنین 1 میلیون دلار از رابرت راس، مدیر اجرایی سیلیکون ولی از طریق تعویض سیم کارت سرقت کرده است.

تروگلیا در زمان اولین دستگیری خود در سال 2018 فقط 21 سال داشت. مقامات او را به 21 فقره سرقت متهم کردند، از جمله سرقت بزرگ، تغییر یا آسیب رساندن به داده های رایانه ای به قصد کلاهبرداری، و استفاده از اطلاعات شخصی بدون مجوز.

در حین صدور حکم دادگاه، مشخص شد که تروگلیا دارایی هایی به ارزش بیش از 53 میلیون دلار در هنر، جواهرات و رمزارز دارد.

یکی دیگر از سارقان رمزارز، گری هارمون، ماه گذشته توسط دادگاه منطقه ای ایالات متحده به چهار سال زندان محکوم شد. هارمون متهم به سرقت 713 بیت کوین از کیف پولی است که در امنیت سرویس درآمد داخلی (IRS) قرار داشت.

در مورد نیکلاس تروگلیا یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post دزد کریپتو نیکلاس تروگلیا دوباره به اتهام کلاهبرداری دستگیر شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *