OKX به کاربران این امکان را می‌دهد تا انتخاب کنند کدام کوین‌های میم در صرافی فهرست می‌شوند. کاربران پنج سکه برای انتخاب دارند.

روز جمعه، OKX از راه اندازی یک رویداد رای گیری توکن میم خبر داد. کاربران تا 24 آوریل در ساعت 6:00 صبح UTC فرصت دارند تا سکه های میم مورد علاقه خود را به OKX واریز کنند تا به توکن های مورد علاقه خود رای دهند تا در لیست قرار گیرند. نمادهای میم موجود در رای گیری عبارتند از ArbDoge AI (AIDOGE)، BONE ShibaSwap (BONE)، Bonk (BONK)، Optimus AI (OPTI) و Pepe (PEPE). نتایج رای گیری در 24 آوریل ساعت 10:00 صبح UTC اعلام خواهد شد.

مطابق با CoinGeckoپپ، یک توکن جدید مبتنی بر اتریوم که به نام نماد ممتیک Pepe the Frog نامگذاری شده است، در کمتر از پنج روز ارزش بازاری معادل 86 میلیون دلار به دست آورده است و آن را به ششمین سکه با ارزش میم تبدیل کرده است.

طبق گفته CoinMarketCap، در حال حاضر، ارزش تمام سکه ها زیر یک دلار است. با این حال، OPTI بیش از یک مایل ارزش دارد و در حال حاضر 0.39 دلار است.

میم سکه در حال افزایش

سکه های میم معمولاً به عنوان یک شوخی یا تقلید خلق می شوند. با این حال، برخی از آنها محبوبیت و پیروان قابل توجهی به دست آورده اند.

یکی از دلایل محبوبیت آنها قیمت پایین آنها است، نه اینکه به ریسک نسبتا کمی اشاره کنیم، که آنها را برای همه قابل دسترس می کند. علاوه بر این، آنها اغلب جامعه ای از افراد همفکر را جذب می کنند که علاقه مشترکی به میم دارند.

سکه‌های میم معمولاً کاربرد کمی دارند و صرفاً به عنوان دارایی‌های سوداگرانه عمل می‌کنند. اما همیشه هم به این صورت نیست. سکه‌های میم اغلب نسبت به سایر دارایی‌های دیجیتالی فرارتر هستند. برای منتقدان، آنها اغلب نماد بدترین جنبه های بازار ارزهای دیجیتال هستند.

Dogecoin (DOGE) که در سال 2013 تأسیس شد، با اختلاف بسیار محبوب ترین در نوع خود است. در سال 2013 به عنوان تقلیدی از بیت کوین با الهام از میم “Doge” راه اندازی شد.

علیرغم اینکه DOGE به عنوان یک شوخی شکل گرفت، طرفدارانی پیدا کرد و نوعی موقعیت فرقه در جامعه کریپتو به دست آورد. قیمت آن بسیار نوسان بوده است، اما در سال 2021 پس از توئیت ایلان ماسک در مورد آن دوباره مورد توجه قرار گرفت. میلیاردر عجیب و غریب بیش از یک سال است که از این سکه حمایت قابل توجهی کرده است.

پست OKX Crypto Exchange به کاربران اجازه می‌دهد تا این Meme Coins را برای فهرست‌بندی انتخاب کنند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *