با وجود اینکه قیمت بیت کوین در حال حاضر در حال کاهش است، یک معیار روی زنجیره سیگنال های بازار صعودی را چشمک می زند.

اندیکاتور روی زنجیره RHODL در موقعیتی مشابه در ابتدای دو بازار بزرگ اخیر بیت کوین قرار دارد.

سیگنال های بازار گاوی بیت کوین

علاوه بر این، این اندیکاتور که توسط فیلیپ سوئیفت در سال 2020 ایجاد شد، از نسبتی از امواج HODL با ارزش واقعی استفاده می کند.

در 16 می، سوئیفت گفت که وقتی این اندیکاتور را ایجاد کرد، “یک چیزی که مرا شگفت زده کرد این بود که چگونه یک گاو نر جدید شکل می گیرد.”

این تحلیلگر اضافه کرد که این زمانی بود که ارزش نسبت سکه های جوان شروع به افزایش کرد. او پیش از این گفت: «در حال حاضر در اینجا هستیم. کوچک نمایی.”

نسبت RHODL بیت کوین: توییتر/@PositiveCrypto

این نشانگر امواج HODL را در باندهای سنی مختلف UTXO ها (خروجی های تراکنش مصرف نشده) اندازه گیری می کند. اینها با ارزش واقعی بیت کوین ها در هر باند وزن می شوند.

علاوه بر این، ارزش واقعی قیمت سکه ها در آخرین باری است که از یک کیف پول به کیف پول دیگری منتقل شده اند.

سوئیفت توضیح داد: «وقتی ارزش 1 هفته ای به طور قابل توجهی بالاتر از ارزش 1-2 ساله است، سیگنالی است که بازار بیش از حد گرم می شود.

در اواخر فوریه، از منطقه انباشتگی خارج شد، که می تواند نشان دهنده تولد یک منطقه گمانه زنی جدید باشد.

علاوه بر این، بیت کوین در ماه های اخیر از چندین شاخص بلندمدت زنجیره ای عبور کرده و بالاتر از آنها باقی مانده است.

در اواسط مارس از میانگین متحرک 200 هفته ای عبور کرد و همچنان بالاتر از آن است که نشان دهنده تغییر روند بلندمدت است. 200wma در حال حاضر 25818 دلار است داده های Woo Charts.

علاوه بر این، قیمت واقعی بیت کوین فقط 19914 دلار است. این ارزش تمام بیت کوین های در گردش به قیمتی است که آخرین بار نقل مکان کرده اند.

با این حال، با ادامه اصلاح ارز دیجیتال، احساسات بازار بیت کوین در حال حاضر خنثی است. ترس و طمع BTC فهرست مطالب در حالی که گاوها و خرس ها برای برتری می جنگند به 50 رسیده است. در ماه گذشته به بالاترین سطح محلی 69 رسید زیرا بیت کوین برای اولین بار در یک سال گذشته از 30000 دلار عبور کرد.

چشم انداز قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود 27000 دلار است. «پادشاه کریپتو» از آخر هفته حرکت چندانی نکرده است اما در دو هفته گذشته 5.3 درصد از دست داده است.

نمودار قیمت BTC 1W |  BeInCrypto
نمودار قیمت BTC 1W | BeInCrypto

علاوه بر این، این دارایی از اواسط آوریل در سال 2023، 12 درصد از دست داده است. تحلیلگران پیشنهاد کرده‌اند که ممکن است در طول این اصلاح به 24000 دلار کاهش یابد زیرا به نظر می‌رسد فشار خرید از بین رفته است.

پست این متریک بیت‌کوین روی زنجیره، شکل‌گیری بازار گاوی جدید را نشان می‌دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *